Davutoğlu ile Karamollaoğlu, yerel seçimi görüştü

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu ile Saadet Partisi (SP) Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, 2024 yılında düzenlenecek yerel seçim ve 1 Ekim 2023 tarihinde başlayacak yeni yasama dönemi ile ilgili karşılıklı görüş alışverişinde bulundu.

MP
Mevlüt Peker Editör
YAYINLAMA
11 Eylül 2023 20:44
GÜNCELLEME
11 Eylül 2023 20:51
Davutoğlu ile Karamollaoğlu, yerel seçimi görüştü
MP
Mevlüt Peker Editör

Gelecek Partisinden yapılan yazılı açıklamada, Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu'nun, Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu’nu Gelecek Partisi Genel Merkezi'nde ağırladığı bildirildi.

Ziyarette, Saadet Partisinin ve Gelecek Partisinin yerel seçim hazırlıklarında geldiği son durum ve 1 Ekim 2023 tarihinde başlayacak yeni yasama döneminde yapılacak çalışmalar masaya yatırıldı.

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu ve Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, Saadet Partisi Genel Merkezi'nde 28 Ağustos 2023 tarihinde gerçekleşen görüşmede mutabık kalınan ilkeler ve gündemler sonrası hazırlanan yerel seçim çalışma dosyalarını karşılıklı olarak değerlendirdi.

Tam mutabakatla çalışmalara devam edileceği yönünde karar alınan ziyarette, Saadet Partisinin ve Gelecek Partisinin Türkiye Büyük Millet Meclisi’ndeki (TBMM) grubunun yeni dönemde Meclis gündemine getireceği konu başlıkları üzerinde çalışmalar masaya yatırıldı.

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu ve Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu’nun görüşmesinde, hazırlıklarına başlanılan istihdam, eğitim, ekonomi, tarım ve güvenlik gibi başlıkların yeni yasama döneminde belirlenen takvim cihetinde TBMM gündemine getirileceği kaydedildi.

Yorumlar (0 yorum)
Yorum kurallarını okudum ve kabul ediyorum.
Henüz yorum eklenmemiş, ilk yorum ekleyen siz olun.