Gençlerbirliği Teknik Direktörü Sinan Kaloğlu: ''Maçın skorunun oyunla alakası yok''

Trendyol 1. Lig'in 5. haftasında konuk ettiği Eyüpspor'a 3-1 yenilen Gençlerbirliği'nin teknik direktörü Sinan Kaloğlu, ''Bugün Ali (Yılmaz) hoca ve ekibi, VAR'daki arkadaşlar bütün takdir haklarını Eyüpspor'dan yana kullandı.'' dedi.

HM
Haber Merkezi Editör
YAYINLAMA
18 Eylül 2023 04:55
GÜNCELLEME
18 Eylül 2023 04:29
Gençlerbirliği Teknik Direktörü Sinan Kaloğlu: ''Maçın skorunun oyunla alakası yok''
HM
Haber Merkezi Editör

Gençlerbirliği'nin teknik direktörü Sinan Kaloğlu, maçın ardından düzenlenen basın toplantısında, karşılaşmanın güzel ve çekişmeli geçtiğini belirtti.

Oyuncularını mücadelelerinden dolayı tebrik eden Kaloğlu, "Maçı çevirmek için her şeyi yaptık ama bazı parametrelerde başarılı olamadık. Maça iyi başladık. Çalıştığımız şekilde golü de bulduk ama maalesef üst üste bize yakışmayan iki gol yedik. Bu, bizi biraz demoralize etti." diye konuştu.

Kaloğlu, hakem yönetimini eleştirerek, şunları kaydetti:

"İkinci yarı baskılı oynadık. Pozisyonlar da bulduk, golü atsaydık maçın şekli değişebilirdi. Maçın kırılma anı var; yüzde 99 herkesin görüşü top çıkmadı. Bugün Ali (Yılmaz) hoca ve ekibi, VAR'daki arkadaşlar bütün takdir haklarını Eyüpspor'dan yana kullandı. Onlara şunu öneriyorum; bu maçı izlesinler, kendi kişisel gelişimleri için önemli. Çünkü biz de maçları izliyoruz, kendimizi geliştirmek için analiz yapıyoruz. O pozisyon gol olsaydı demoralize olmuş Eyüpspor ve morallenmiş Gençlerbirliği olacaktı. Çok iyi takımız, iyi mücadele ediyoruz. Kolay kolay yenilecek bir takım değiliz. Bu maçın skorunun oyunla alakası yok."

Yorumlar (0 yorum)
Yorum kurallarını okudum ve kabul ediyorum.
Henüz yorum eklenmemiş, ilk yorum ekleyen siz olun.