Yaşar Neslihanoğlu'ndan 'Mansur Yavaş yüzde 60 oy alacak' çıkışı!

31 Mart yerel seçimlerinde Mansur Yavaş gidecek diyen Murat Köse'ye Yaşar Neslihanoğlu'ndan yanıt geldi. Neslihanoğlu, "Mansur Yavaş bu seçimde yüzde 60 oy ile gelecek. Karşısına adaylar çıkmaya cesaret edemiyor" dedi.

Ecem Çetin Editör
YAYINLAMA
20 Kasım 2023 19:31
GÜNCELLEME
20 Kasım 2023 21:12
Yaşar Neslihanoğlu'ndan 'Mansur Yavaş yüzde 60 oy alacak' çıkışı!
Ecem Çetin Editör

Ankara Büyükşehir Belediyesi (ABB) Kasım Ayı Meclis Toplantısı'nın 15. birleşimi gerçekleştirildi. 

Söz alarak kürsüye çıkan ABB CHP Grup Başkanvekili Yaşar Neslihanoğlu, "Cumhur İttifakı olarak yakında ABB Başkanı adayımız açıklanacak o zaman bu konuştuklarımızı çok daha ayrıntısıyla projelerimizle beraber milletimizin huzuruna çıkacağız. Tek hedefimiz 1 Nisan tarihinde ABB'nin anahtarını sayın cumhurbaşkanımıza vermek olacak. "diyen Mamak Belediye Başkanı ve AK Parti ABB Grup Başkanvekili Murat Köse'ye yanıt verdi. 

"Mansur Yavaş gidecek falan bunları unutun"

Neslihanoğlu, "Mansur Yavaş eminim ki bu seçimde yüzde 60 oy ile gelecek. Ama siz Mamak'ta kaybedeceksiniz sayın Köse. Mansur Yavaş'ın karşısına şu an aday bulamıyorsunuz. Adayınız yok. Mansur Yavaş gidecek falan bunları unutun. Karşısına adaylar çıkmaya cesaret edemiyor. " dedi. 

Polatlı içme suyu açıklaması 

Polatlı içme suyu ile ilgili konuşan Neslihanoğlu, "Polatlı içme suyu ihale edildiğinde yaklaşık maliyeti yada ihale rakamı 570 milyonlarda bir rakamdı. Bugünki maliyeti 2.5 milyar, 5 katı. Bunu kim yaptı? Ankara Büyükşehir Belediyesi mi yaptı? Ankara Büyükşehir Belediyesindeki su zamlarından dolayı mı bunlar oldu?" dedi.

Yorumlar (0 yorum)
Yorum kurallarını okudum ve kabul ediyorum.
Henüz yorum eklenmemiş, ilk yorum ekleyen siz olun.