Selin Ciğerci ile Gökhan Çıra boşandı!

Selin Ciğerci ile Gökhan Çıra, iki yıllık evliliklerini bugün tek celsede sonlandırdı. İkili sosyal medya hesaplarından aynı paylaşımı yaptı. Yaptıkları paylaşımda "Birbirimizi çok sevdik, çabaladık ama devam ettiremedik" ifadeleri yer aldı.
Büşra Bayrak
|
10 Eylül 2021, Cuma - 13:11
Selin Ciğerci ile Gökhan Çıra boşandı!

Sosyal medya fenomeni Selin Ciğerci ve eski futbolcu Gökhan Çıra, iki yıllık evliliklerini noktalama kararı aldı. İkili, bugün Beykoz Adliyesi’nde görülen dava sonrası boşandı. 

Çiftin, çeşitli konularda yaşadıkları fikir ayrılıkları nedeniyle boşanma kararı aldığı ifade edildi.

Adliyeden birlikte çıkan ikiliden Selin Ciğerci ayaküstü soruları yanıtlarken Gökhan Çıra hiçbir açıklama yapmadan aracına bindi. Biten evliliği için "Herkes için hayırlısı olsun" diyen Ciğerci,  aldatma iddiası için de "İhanetle alakalı bir şey yok" dedi. 

Gökhan Çıra ve Selin Ciğerci boşanmanın ardından sosyal medya hesaplarından ortak açıklama yaptı. Açıklamada, "Biz birbirimizi çok sevdik çok da çabaladık ama ne yazık ki bu ilişkiyi devam ettirmeyi başaramadık. Zaman ne gösterir bilemeyiz ancak kısaca şunu söyleyebiliriz ki biz aynen başladığımı gibi birbirimize sevgimizi ve saygımızı koruyarak ayrıldık. Özelimizi, hayatımıza, değerlerimize saygı gösteren herkese teşekkür ederiz." ifadeleri yer aldı. 

https://www.ankaramasasi.com/haber/1000124/selin-cigerci-ile-gokhan-cira-bosandi
İlginizi Çekebilir

Yorumlar (0)

Yorumunuz İletilmiştir.