Fatih Erbakan'dan koronavirüs aşısı hakkında çarpıcı açıklamalar

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, mRNA teknolojisiyle üretilen Pfizer-Biontech aşısının insanların genetiğiyle oynadığını iddia ederken tek gözlü,kuyruklu ,üç bacaklı ,üç kollu tüm vücudu adeta bir hayvan postu gibi kılla kaplı bebeklerin doğabileceğini söyledi.
Murat Saltan
|
15 Eylül 2021, Çarşamba - 19:10
Fatih Erbakan'dan koronavirüs aşısı hakkında çarpıcı açıklamalar

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, partisinin genel merkezinde koronavirüs aşılarının sebep olabileceği yan etkiler ve sonuçlarına ilişkin açıklamalarda bulundu.

Fatih Erbakan'a, Uzm. Klinik Psikolog Mikdat Ertem, Araştırmacı-Yazar Cemil Can, Nöroşiloji Op.Dr. Bilgehan Bilge, Göğüs Hastalıkları Prof.Dr. Serhat Fındık, Yeniden Refah Partisi Doğu-Güneydoğu Anadolu Direktörü Ahmet Fatih Hatunoğlu eşlik etti.

Koronavirüsün laboratuvarda üretilen bir virüs olduğu için duruma şüpheli bir şekilde yaklaştıklarını belirten Erbakan "Koronavirüs sentetik hibrit bir virüstür. Bunu kim söylüyor NOBEL ödüllü bir Fransız profesör Luc Montagnier, AIDS virüsünü ilk defa tespit eden NOBEL ödüllü virolog. Hibrit demek yani bir kaç tane ayrı virüsten getirilmiş, karıştırılmış laboratuvarda üretilmiş sentetik bir virüs. Doğal olmayan bir virüs, dolayısıyla bu Cenab-ı Allah'ın verdiği, doğal olarak ortaya çıkan bir durum değil. Belli bir kesim tarafından, belli cevreler tarafından laboratuvarda üretilmiş. Şimdi bunu neden söylüyorum, bunu herhalde spor olsun veya eğlence olsun diye üretmediler. Bu üretildiğine göre, yapay bir virüs ortaya çıkarıldığına göre bunun arkasında bir amacın olması lazım. Bir defa yapay olması bizim en başından beri sürece şüpheli yaklaşmama netice olan konulardan bir tanesi." dedi.

"Bu bilimsel olarak doğru değil"

Fatih Erbakan, gerekli aşamaları tamamlamamış aşıların dayatılmasının anayasaya aykırı olduğunun altını çizerken "Diğer konu hep bugüne kadar belirttiğimiz ve tabi ki bilim insanlarının da belirttiği ortada aşı değil, aşı adayları vardır konusu. 3. faz aşaması, acil kullanım gerektiği için gözü kapalı herkese uygulanan, bir durum hem ülkemizde hem dünyada. Bu bilimsel olarak doğru değil. Tıpta 1. kural hastaya zarar vermeme kuralıdır.  Bu noktada içeriğini bilmediğiniz, emin olmadığınız bir tedaviyi aşı olsun, ameliyat olsun, başka bir tedavi olsun hastaya dayatamazsınız. Ayrıca böyle bir uygulamanın insan hakları evrensel beyannamesine, ayrıca bizim anayasamıza, hem bilime aykırı olduğunu ifade ettik. Daha önce altını çizerek bahsettiğimiz husus şu; biz aşı karşıtı değiliz, ilaç karşıtı değiliz, modern tıbba karşı değiliz, bunları tamamen reddediyoruz. Daha önce gerekli testlerden geçmiş, faz aşamalarını tamamlamış, ruhsatları alınmış, güvenli olduğu ortaya çıkmış olan aşıları çocuklarımıza yaptırdık ya da modern tıbbın üretmiş olduğu ilaçları kullandık. Örneğin herkes zatürre aşısı yaptırabilir, ruhsatlıdır ve gerekli bütün faz aşamalarını geçmiştir." şeklinde konuştu.

"Tek gözlü, kuyruklu ,üç bacaklı çocuklar doğabilir"

mRNA teknolojisiyle üretilen aşıların vurulması sonucu tek gözlü, kuyruklu, üç bacaklı, üç kollu tüm vücudu adeta bir hayvan postu gibi kılla kaplı çocukların, bebeklerin doğabileceğini söyleyen Erbakan, "Bu Pfizer-BioNTech dediğimiz ve mRNA teknolojisi kullanan aşıların, 'hücrenin çekirdeğine etki edip oradaki genetik yapıyı değiştirmesi ve bozması mümkündür' dedik. Ve bunun olması halinde hücre içinde saklı genetik kodun tahrip edilmesi halinde tek gözlü, kuyruklu, üç bacaklı, üç kollu tüm vücudu adeta bir hayvan postu gibi kılla kaplı çocukların, bebeklerin doğabileceğini hayvanla insan arası tipte bir takım doğumların olabileceğini, o genetik yapının bozulması halinde söylemiştik. Bununla ilgili kıymetli hocalarımız tam 76 bin tane bilimsel yayını ortaya koydular. 76 bin tane bilimsel yayın bizim  bu söylediğimizi doğrulayan ve en çok atıf alan 200 tanesinin burada apstırak olarak tabir edilen özetlerini makalenin başında özetlerini getirdiler." dedi.

Erbakan genetikle oynanarak maymun insan melezi bir canlı üretildiğini açıklarken, "Bununla ilgili tabi aslında çok düşündük bu fotoğraflarla ilgili tabi ama (fotoğrafları gösteriyor) burada gördüğünüz gibi kuyruklu bir bebek doğmuş. Genetik bir bozulmadan dolayı bebeğin normal bir insan bebek arkasında kuyruğu var. Burada biraz önce söylediğim hayvan postu gibi postlu olan bir bebek. Bu daha yeni doğduğu için biraz zayıf gözüküyor. Bu büyüdükçe tam bir hayvan postu gibi bütün vücudunu saracak bir tüylenme, kıllanma. Burada söylediğimiz dört bacaklı, üç kollu bir bebek doğmuş burada görüntüsü ve tabi diğer taraftan da insan ve maymun melezi olan ilk embriyo başarı ile üretildi. Burada yapılan bir çalışmada insan maymun melezi ne demek insanla maymun karışımı bir melez canlı başarı ile üretildi. Bunun da açıklaması burada var. Çin’deki Kumbin Bilim ve Teknoloji Üniversitesi'nden Piramat biyoloğu liderliğinde ismi de var, yapılan çalışmada makat maymunları ile insan karışımı bir melez elde edilebildiğini burada anlatıyor burada uzun uzun. Bizim söylediğimiz yani hücre çekirdeğini içindeki genetik yapıya, dokuya zarar vererek onunla oynayarak böyle sonuçlar elde edilebilmesinin mümkün olduğunu bilimsel olarak gösteriyor." diye konuştu.

"Çok zararlı, öldürücü ve yabancı bir madde"

Aşıların içindeki grafen maddesinin tehlikesine dikkat çeken Erbakan, şöyle devam etti; İkinci iddiamız ve karşı tarafın bilimsellik kisvesi altında bir takım yalanlarla yalanlamaya çalıştığı mRNA teknolojisinin hücre çekirdeği içine girmesini sağlayan grafen oksit maddesinin bu aşılarda yer aldığına ilişkin iddialar. Biz dedik ki 'Grafen oksit var.' Bu grafen oksit maddesi çok zararlı ,öldürücü ve yabancı bir madde vücuda kesinlikle verilmemesi lazım. Ve bu grafen oksit yardımı ile de  bu mRNA aşıları hücre çekirdeğine müdahale etme girme şansını yakalıyor. Burada Pfizer-BioNTech aşısındaki grafen oksit maddesinin elektron mikroskobu fotoğrafı.

Diğer taraftan Japonya Sağlık Bakanlığı Moderna aşısında yabancı madde bulunduğunu zaten geçen ay tespit etti. Ve 1.6 milyon doz Moderna aşısını bu yabancı maddeden dolayı imha etti. Ve şimdi bugün 15 Eylül tarihli basına yansıyan haberlerde Japonya Sağlık Bakanlığının Pfizer BioNTech aşılarının da aynı yabancı maddeyi tespit ettiğini ortaya koydu. Bunu da dediğim gibi sadece biz söylemiyoruz Japonya Sağlık Bakanlığı söylüyor ve 1.6 milyon dozu da imha ediyor. Erbakan, mRNA aşısının hamilere yapılmasının kesinlikle çok tehlikeli olduğunu iddia etti. Toplantı doktorların, Erbakan'ı destekler açıklamalarda bulunmasının ardından sona erdi.

https://www.ankaramasasi.com/haber/1007743/fatih-erbakandan-koronavirus-asisi-hakkinda-carpici-aciklamalar
İlginizi Çekebilir

Yorumlar (0)

Yorumunuz İletilmiştir.