Hırsızlık yapmak için geldiği dükkanın ortasına tuvaletini yaptı

Arnavutköy’de bir lokantaya giren hırsız masaya oturup biraz dinlendikten sonra dükkanın ortasına tuvaletini yaptı. Kasada bulunan paraları çalarak kayıplara karışan hırsızın o anları saniye saniye kameralara yansıdı.
Can Güvenir
|
28 Eylül 2021, Salı - 09:19
Hırsızlık yapmak için geldiği dükkanın ortasına tuvaletini yaptı

Olay, Bolluca Mahallesi’nde bulunan bir lokantada önceki gece yaşandı. Alınan bilgilere göre, dükkanın önündeki masalarda bir süre dinlenen hırsız ardından mekanın ortasına tuvaletini yaptı. Daha sonra camı zorlayarak içeriye giren hırsız kasadaki paraları çalarak kayıplara karıştı. O anlar dükkanın güvenlik kamerasına saniye saniye yansıdı. 

"Pisliğini yapıp rahat şekilde gidiyor"

Dükkan sahibi Turan Toprak, “Saat 03.30 sularında 20’li yaşlarda bir genç çocuk dükkanın içerisine giriyor, buralarda dolaşıyor. Ondan sonra şu noktaya pisliğini bırakıyor ve camları yokluyor. Camları yokladıktan sonra içeri giriyor ve kasa da bulunan 150 TL kadar parayı alıyor ve rahat şekilde buradan uzaklaşıp gidiyor. Buraya pisliğini yapıp rahat şekilde gidiyor. Büyük ihtimalle buranın insanı benim büyük bir zararım yok ama insanların başına bela açabilir” şeklinde konuştu.

(İHA)

https://www.ankaramasasi.com/haber/1027334/hirsizlik-yapmak-icin-geldigi-dukkanin-ortasina-tuvaletini-yapti
İlginizi Çekebilir

Yorumlar (0)

Yorumunuz İletilmiştir.