Keçiören Belediyesi huzurevindeki yaşlılara iyi bakıyor

Keçiören Belediyesi, huzurevinde kalan yaşlılara hizmet vermeye devam ediyor. Bu kapsamda onların kişisel bakımlarından ihtiyaçlarına kadar birçok imkan sağlanıyor.
Ankara Masası
|
05 Ekim 2021, Salı - 12:05
Keçiören Belediyesi huzurevindeki yaşlılara iyi bakıyor

Keçiören Tepebaşı Mahallesi'nde bulunan huzurevinde yaşlıların yaşam kalitesini artırmak için yeni bir uygulama başlatıldı. Büyüklere sunulan rutin kişisel bakım uygulamalarının yanı sıra onlardan gelen istekler de dikkate alınarak çeşitli kişisel bakım hizmeti verildi. Saç kesiminden el bakımına kadar birçok uygulamanın yapıldığı çalışmayla yaşlılara daha konforlu bir yaşam sunuluyor.

Keçiören Belediyesi bünyesinde hizmet veren huzurevindeki yaşlılara kişisel bakım uygulamaları yapıldığını ifade eden Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok, “Huzurevimizde yaşayan anne ve babalarımızın her türlü kişisel talep ve isteklerini yerine getiriyoruz. Anne ve babanın rızasını almayanın iki dünyası perişandır. Bizler de onlara olan gönül borcumuzu daha konforlu bir yaşam imkânı sunarak karşılıyoruz.” şeklinde konuştu.

"Biz çok şanslıyız"

Yaşlılara yönelik yapılan her türlü hizmeti gönülden ve isteyerek hayata geçirdiklerini belirten Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok, “Biz çok şanslıyız. Huzurevimizde annelerimiz ve babalarımız var. Onların rızasını ve duasını almaktan büyük makam yok. Onların gönlü tüm dünyadan daha büyük bir zenginliktir. Bir yaşlımızın gönlünü kıran bütün dünyanın gönlünü kırmış gibi, bir yaşlımızın gönlünü alan bütün dünyanın gönlünü almış gibidir. Huzurevimizi sevap merkez bankası ya da beddua merkez bankası yapacak olan bizleriz. Burada işler iyi giderse sevabımız büyük olur. Eğer burada işler kötü giderse beddua alırız, günah olur, vebali büyük olur. Gök kubbede hoş bir seda, gönüllerde hoş bir intiba bıraktığımızda en büyük, en yüksek makam budur.” ifadelerini kullandı.

https://www.ankaramasasi.com/haber/1041366/kecioren-belediyesi-huzurevindeki-yaslilara-iyi-bakiyor
İlginizi Çekebilir

Yorumlar (0)

Yorumunuz İletilmiştir.