Çankaya'da kurslar başlıyor

Çankaya Belediyesi tarafından inşa edilen Çankaya Evleri birbirinden farklı branş eğitimleri ile yeni eğitim dönemine başlıyor.
Ankara Masası
|
05 Ekim 2021, Salı - 14:52
Çankaya'da kurslar başlıyor

Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen döneminde açılan 16 yeni merkez ile sayısı 27’ye ulaşan Çankaya Evlerinde yeni dönem Ekim ayında kayıtlarla başladı. 100'den fazla branşta kursların verildiği, etkinlikler ve eğitimlerle Çankayalıların ikinci adresi haline gelen merkezlerin yeni dönem kayıtları 4 Ekim'de başladı. 

İlçe sakinlerinin ilk günden yoğun ilgi gösterdiği Çankaya Evleri kurs kayıtları, 8 Ekim'e kadar devam edecek. Kayıtların tamamlanmasının ardından pandemi koşulları dikkate alınarak hazırlanan takvimle tüm Çankaya Evlerinde ders zili çalacak.

21. Yüzyılın Halkevleri

 Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen’in "21. Yüzyılın Halkevleri" olarak tanımladığı Çankaya Evleri, insanların sosyalleşmesi, yeni dostluklar edinmesi, kendilerini geliştirmesi ve kaliteli zaman geçirmesi için her anlamda her dönem yenileniyor. Geçtiğimiz eğitim döneminde 50 bin kursiyere hizmet veren Çankaya Evlerinde, kişisel gelişim, meslek edindirme ve hobi eğitimleri konusunda uzman eğitmenlerce gerçekleştiriliyor.

Yabancı dilde, İngilizce, Almanca, Fransızca, İspanyolca, Rusça, kişisel gelişimde, diksiyon, anne-çocuk eğitimi, işaret dili, hobide, yağlı boya, bağlama, ud, gitar, keçe, kırkyama, tel kırma, karakalem, meslek edindirmede, bilgisayar, 10 parmak klavye, sahne makyajı gibi birbirinden farklı 100'den fazla branşının içinde yoga, pilates, spor aktiviteleri de bulunuyor. Ayrıca her yıl büyük ilgi gören Zübeyde Hanım Çankaya Evi’ndeki profesyonel mutfakta verilen pastacılık kursu da yeni eğitim dönemde devam ediyor.

https://www.ankaramasasi.com/haber/1041815/cankayada-kurslar-basliyor
İlginizi Çekebilir

Yorumlar (0)

Yorumunuz İletilmiştir.