Merve Terim çocuğu kaybetti

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim'in kızı Merve Terim Çetin, çocuğunu düşürdü.
Murat Saltan
|
05 Ekim 2021, Salı - 22:32
Merve Terim çocuğu kaybetti

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim'in hamile olan Kızı Merve Terim Çetin çocuğunu kaybettiğini açıkladı.

Merve Terim kötü haberi "Bu hayatta en çok anne olmayı sevdim diyerek başladığım hikâyenin sonu maalesef güzel bitmedi" ifadeleriyle duyurdu.

"Yeniden başlayacak gücü bulana kadar müsaade edin"

Konuya ilişkin sosyal medya hesabından paylaşım yapan Merve Terim Çetin "Sesim, soluğum, sevincim, heyecanım kesildi. Bu hayatta en çok anne olmayı sevdim diyerek başladığım hikâyenin sonu maalesef güzel bitmedi. Yolumun zor ve uzun olduğunu biliyordum. Korkularım, endişelerim ilk günden beri vardı ama umudum hepsini aşacak güçteydi. Belki de bu yola çıktığım için deli olduğumu düşünen herkes haklıydı. Kimseyi duymak, kimseyle konuşmak istemiyorum. İçimde nereye akıtacağımı bilemediğim koca bir keder nehri var. Fiziken ve ruhen çok yorgunum, Kabullenme safhasına geçmem için biraz zaman, biraz da anlayışa ihtiyacım var. Bana yeniden başlayacak gücü bulana kadar müsaade edin…Güzel günlerde buluşmak dileğiyle seni göremesek de çok sevdik oğlum, başka bir hayatta buluşuruz elbet..." ifadelerini kullandı.

Fatih Terim'in kızı Merve Terim Çetin, karnındaki çocuğunu kaybetti

Riskli olduğunu açıklamıştı

Merve Terim Çetin hamileliğinin ilk zamanlarında yaptığı açıklamada sürecin riskli olduğunu belirterek, "Risklerimin farkındayım, korkularım gerçek, endişelerim yoğun ama her şeye rağmen bu sefer sonunu sağlıkla görebileceğime çok içten inanıyorum" ifadelerini kullanmıştı.

Fatih Terim'in kızı Merve Terim Çetin, karnındaki çocuğunu kaybetti
https://www.ankaramasasi.com/haber/1043120/merve-terim-cocugu-kaybetti
İlginizi Çekebilir

Yorumlar (0)

Yorumunuz İletilmiştir.