'Gölbaşı Belediyesi Basın Futbol Turnuvası' başlıyor

Gölbaşı Belediyesi ev sahipliğinde bu sene ilki düzenlenecek 'Basın Futbol Turnuvası' 15 Ekim'de başlayacak.
Ankara Masası
|
13 Ekim 2021, Çarşamba - 17:49
'Gölbaşı Belediyesi Basın Futbol Turnuvası' başlıyor

Gölbaşı Belediyesi ev sahipliğinde, ulusal ve yerel basın mensuplarının katılımları ile gerçekleşecek olan Basın Futbol Turnuvası'nda 17 takım karşılaşacak.

Gölbaşı Şehir Parkı Spor Tesislerinde yapılacak olan turnuvanın açılış müsabakasını ise 15 Ekim Cuma günü Saat 20’de, Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu ile Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimşek'in içinde bulunduğu takıma karşı basın mensupları oluşturacak.

"Turnuva birlik ve beraberliğimizi pekiştirecek"

Yapılan turnuva ile basın mensuplarını yoğun tempolarından bir nebzede olsa uzaklaştırmayı amaçladıklarını aktaran Başkan Ramazan Şimşek, "Düşünce özgürlüğünün ve toplumdaki çok sesliliğin gelişmesine ve korunmasına önemli katkı sunan basın mensuplarımızı bu yoğun tempolarından ve streslerinden bir nebzede olsa uzaklaştırmak istedik. Düzenlediğimiz turnuva sayesinde hem birlik ve beraberliği pekiştirecek hem de eğlenceli vakit geçirilmesini sağlayacağız" dedi.

Gölbaşı Belediyesi Basın Futbol Turnuvası'nda Anadolu Ajansı, Gölbaşı Yerel Basın, A Haber, Habertürk, Diyanet Spor, Yazar Gazetesi, NTV, Kanal D, KRT, Medya Skor, Haber Global, Kanal 7, Halk TV, Posta, Bengü TV, İHA ve Anka Haber Ajansı mücadele edecek.

(AA,İHA)

https://www.ankaramasasi.com/haber/1054610/golbasi-belediyesi-basin-futbol-turnuvasi-basliyor
İlginizi Çekebilir

Yorumlar (0)

Yorumunuz İletilmiştir.