Mansur Yavaş "Kiralık Ev Portalı" oluşturdu

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, Ankara'ya üniversiteye okumaya gelen ancak barınma sorunu yaşayan öğrenciler için "kiralık ev arama portalı" oluşturdu.
Zeliha Demirci
|
14 Ekim 2021, Perşembe - 09:56
Mansur Yavaş "Kiralık Ev Portalı" oluşturdu

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, öğrencilerin hayatını kolaylaştıran uygulamalara bir yenisini daha ekledi. Başkent’e üniversiteyi okumaya gelen ancak barınma sorunu yaşayan öğrencileri şefkat evleri ile kiralanan yurt ve otellere yerleştiren Yavaş, şimdi de kiralık ev arayan öğrencileri ev sahipleriyle buluşturacak bir kiralık ev arama portalı oluşturdu.

Yavaş: "Başkent hepimizin yuvası"

Yavaş, evlerini kiraya vermek isteyen vatandaşlarla öğrencileri bir araya getirecek ev arama portalı hazırladıklarını sosyal medya hesapları üzerinden duyurdu. Büyükşehir Belediyesinin "https://ogrencievi.ankara.bel.tradresi üzerinden ‘öğrenci dostu ev kiralama portalı’nda yer alan ilanlara ulaşmak isteyen öğrenciler ile evini kiraya vermek isteyen mülk sahiplerine seslenen Yavaş, "Ankara'da öğrencilik bir başkadır. Gençlerimizin üniversite hayatını tüm güzellikleriyle yaşaması için çalışıyoruz. http://ogrencievi.ankara.bel.t... üzerinden evini kiraya vermek isteyen vatandaşlarımız ile öğrencilerimizi doğrudan buluşturuyoruz. Başkent hepimizin yuvası." dedi.

Büyükşehir Belediyesi tarafından hizmete açılan öğrenci dostu ev kiralama portalındaki ilanlara ulaşmak isteyen öğrenciler ya da mülk sahiplerinin önceden internet sitesine kayıt olması gerekiyor.

https://www.ankaramasasi.com/haber/1056272/mansur-yavas-kiralik-ev-portali-olusturdu
İlginizi Çekebilir

Yorumlar (0)

Yorumunuz İletilmiştir.