Pursaklar'dan festivalde çorba ikramı

Pursaklar Belediyesi Tam Bana Göre Festivali'nde mobil mutfak aracı ile alana gelen vatandaşlara ücretsiz çorba dağıtımına başladı.
Ankara Masası
|
18 Kasım 2021, Perşembe - 10:52
Pursaklar'dan festivalde çorba ikramı

Başkent Millet Bahçesi’nde 16-21 Kasım tarihleri arasında gençlere yönelik gerçekleşen Tam Bana Göre Festivali’nde ilçesindeki gençlere yapılan yatırımları ve faaliyetleri anlatan Pursaklar Belediyesi, mobil mutfak aracı ile de festival alanına gelen vatandaşlara çorba dağıtımı gerçekleştiriyor.

Bu kapsamda festival girişinde çorba dağıtımı yapan belediye ekiplerini ziyaret eden Pursaklar Belediye Başkanı Ertuğrul Çetin, Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki ile birlikte vatandaşlara çorba ikram etti.

"Mobil mutfağımızdaki çorba dağıtımına büyük bir ilgi var"

Gönül belediyeciliği ile hareket ettiklerini belirten Başkan Ertuğrul Çetin, "Genel Başkan Yardımcımız Mehmet Özhaseki ile ‘Tam Bana Göre’ festivaline gelen gençlerimize çorba dağıttık. Mobil mutfağımızdaki çorba dağıtımına büyük bir ilgi var. Hemşehrilerimize afiyet olsun" dedi.https://www.ankaramasasi.com/haber/1123712/pursaklardan-festivalde-corba-ikrami
İlginizi Çekebilir

Yorumlar (0)

Yorumunuz İletilmiştir.