Son dönemde ilgi çeken yapımları ve saatlerini sizler için derledik. İşte Türk televizyonlardaki yayın akışları...
Kanal D
09:00-Neler Oluyor Hayatta?
11:00-Asi
13:00-Gelinim Mutfakta
15:45-Ece Üner ile Susma
18:45-Kanal D Ana Haber
20:00-Sadakatsiz / Yeni Bölüm
23:45-Yargı
02:30-Gelinim Mutfakta
04:15-Ece Üner ile Susma
Star Tv
09:45- Sabahın Sultanı Seda Sayan
13:00-Serap Paköz İle Gerçeğin Peşinde
16:00-Kiralık Aşk
18:30-Star Haber Ana Haber
20:00-Annemizi Saklarken/ Yeni Dizi
03:00-
Sabahın Sultanı Seda Sayan
05:00-
Kiralık Aşk
Fox Tv
08.00-İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat
10.45-Çağla ile Yeni Bir Gün
13.00-En Hamarat Benim
16.00-Fulya ile Umudun Olsun
19.00-Selçuk Tepeli ile FOX Ana Haber
20.00-Kanunsuz Topraklar / Yeni Bölüm
23.45-Mahkum
02.15-Yasak Elma
04.45-Kefaret
06.00-Kadın
BBN Türk Tv
5:30-Hafta İçi
7:00- Gün Işığı
10:00- Haber Bülteni
10:30- BBN Finans
11:00- Hafta İçi
12:30- Öğle Arası
13:30- Haber Bülteni
14:00- Haber Bülteni
14:30- Haber Bülteni
15:00- Haber Bülteni
15:30- Haber Bülteni
16:00- Haber Bülteni
16:30- Haber Bülteni
17:00-BBN ekonomi
18:00- Son Durum
19:15- BBN Spor
19:30-Ana Haber
20:30- Politik Adam
23:30-Son 24 Saat
0:30- Politik Adam
3:30 -Ana Haber
4:30- Son 24 saat
ATV
08: 30-Nihat Hatipoğlu Sorularınızı Cevaplıyor
10:00-Müge Anlı ile Tatlı Sert
13: 00-atv Gün Ortası
14: 00-Zahide Yetiş İle Mutfak Bahane
16: 20-Esra Erol'da
19: 00-atv Ana Haber
20: 00-Kuruluş Osman / Yeni Bölüm
00: 20-Bir Zamanlar Çukurova
03: 05-Zahide Yetiş İle Mutfak Bahane
05: 20-Maraşlı
Show Tv
08:15-Bu Sabah
10:15-Dr. Ender Saraç ile Sağlıklı Günler
12:15-Kuzey Yıldızı İlk Aşk
15:00-Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme
18:10-Senin Hayatın
18:45-Show Ana Haber
20:00-Çöpçüler Kralı
21:45-Atla Gel Şaban
23:45-Cici Babam
01:45-Atla Gel Şaban
03:15-Cici Babam
05:00-Aşk Laftan Anlamaz
TRT 1
09:00-Dr.Yerebakan İle Hayatın Ritmi
10:30-Tozkoparan İskender
11:45-Gönül Dağı
14:00-Bizim Köyün Kızları
16:45-Seksenler
19:00-Ana Haber
19:55-İddiaların Aksine
20:00-Yabancı Sinema "Görevimiz Tehlike 4:Hayalet Protokol"
22:50-Dünya Hali
00:00-Seneye Bu Zamanlar
02:00-Yabancı Sinema "Görevimiz Tehlike 4:Hayalet Protokol"
04:05-Seksenler
TV8
08:30-Müge ve Gülşen'le 2.Sayfa
11:15-MasterChef Türkiye
16:00-Zuhal Topal'la Yemekteyiz
20:00-MasterChef Türkiye / Yeni Bölüm
00:15-Zuhal Topal'la Yemekteyiz
03:00-Müge ve Gülşen'le 2.Sayfa
05:00-Dizi
Teve2
09:00-Akasya Durağı
11:00-teve2 Magazin Masası
13:00-Kırık Hayatlar
14:00-Aşk-ı Memnu
16:00-Yaprak Dökümü
18:00-Yaprak Dökümü
19:45-Kelime Oyunu
21:15-Tatlı Hayat
23:30-Kanıt
01:15-Kelime Oyunu
02:15-Kanıt
03:45-Akasya Durağı
04:50-Kırık Hayatlar
CNN Türk
06:00-A'dan Z'ye
07:00-A'dan Z'ye
08:00-A'dan Z'ye
09:00-Güne Merhaba
10:00-Güne Merhaba
11:00-Güne Merhaba
12:00-Gündem
13:00-Gündem
14:00-Bugün
15:00-Bugün
16:00-Günlük
17:00-Günlük
18:00-Ana Haber
20:30-Tarafsız Bölge
01:00-Akıl Çemberi
04:30-Ana Haber
HaberTürk
09.00-Para Gündem
10:00-Para Gündem
11:00-Para Gündem
12:00-Gün Ortası
13:00 Gün Ortası
13:45-Spor Bülteni
14:00-Habertürk Manşet
15:00-Habertürk Manşet
15:45 Spor Bülteni
16:00-HT 360
17:00-Akşam Haberleri
18:00-Akşam Haberleri
19:00-Ana Haber Bülteni
20:00-Ana Haber Bülteni
20:30-Habertürk Gündem
23:00-HT 360 Gece
01:00-Habertürk Gündem
03:00-HT 360 Gece
05:00-Haber Bülteni