Kanal D
09:00-Neler Oluyor Hayatta?
11:00-Asi
13:00-Gelinim Mutfakta
15:45-Ece Üner ile Susma
18:45-Kanal D Ana Haber
20:00-Arka Sokaklar / Yeni Bölüm
00:15-Camdaki Kız
03:00-Gelinim Mutfakta
05:00-Küçük Ağa
Star Tv
09:45- Sabahın Sultanı Seda Sayan
13:00-Serap Paköz İle Gerçeğin Peşinde
16:00-Annemizi Saklarken
18:30-Star Haber Ana Haber
20:00-Kaderimin Oyunu/ Yeni Bölüm
00:15-Annemizi Saklarken
03:00-Sabahın Sultanı Seda Sayan
05:00-Kiralık Aşk
BBN Türk Tv
7:00 Gün Işığı
10:00 Haber Bülteni
10:30 BBN Finans
11:00 Hafta İçi
12:30 Öğle Arası
13:30 Haber Bülteni
14:00 Haber Bülteni
14:30 Haber Bülteni
15:00 Haber Bülteni
15:30 Haber Bülteni
16:00 Haber Bülteni
16:30 Haber Bülteni
17:00 BBN Ekonomi
19:15 BBN Spor
19:30 Ana Haber
20:30 Haftada 1
22:30 Dünden Yarına
23:30 Son 24 Saat
0:30 Haftada 1
2:30 Dünden Yarına
3:30 Ana Haber
4:30 Son 24 saat
5:30 Hafta İçi
Fox Tv
08.00-İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat
10.45-Çağla ile Yeni Bir Gün
13.00-En Hamarat Benim
16.00-Fulya ile Umudun Olsun
19.00-Selçuk Tepeli ile FOX Ana Haber
20.00-Aşk Mantık İntikam / Yeni Bölüm
23.30-Orta Sayfa
02.00-Elkızı
05.00-Kamera Arkası
05.30-Kefaret
06.30- Kadın
ATV
08: 30-Nihat Hatipoğlu Sorularınızı Cevaplıyor
10:00-Müge Anlı ile Tatlı Sert
13: 00-atv Gün Ortası
14: 00-Zahide Yetiş İle Mutfak Bahane
16: 20-Esra Erol'da
19: 00-atv Ana Haber
20: 00-Kim Milyoner Olmak İster? / Yeni Bölüm
21: 00-Cumhurbaşkanı Erdoğan İle Gündem Özel
23: 00-Destan
02: 15-Zahide Yetiş İle Mutfak Bahane
04: 30-Maria ile Mustafa
Show Tv
08:15-Bu Sabah
10:15-Dr. Ender Saraç ile Sağlıklı Günler
12:15-Kuzey Yıldızı İlk Aşk
15:00-Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme
18:10-Senin Hayatın
18:45-Show Ana Haber
20:00-Aziz/Yeni Bölüm
00:15-Üç Kuruş
02:45-Aziz
05:00-Aşk Laftan Anlamaz
TRT 1
08:15- Dr.Yerebakan İle Hayatın Ritmi
09:30-Alişan İle Gülümse Hayata
13:15- Beni Böyle Sev
16:30-Seksenler
19:00-Ana Haber
19:55-İddiaların Aksine
20:00-Kıbrıs Zafere Doğru /Yeni Bölüm
23:50-112 Acil Çağrı
01:05-Alparslan: Büyük Selçuklu
03:35-Seksenler
TV8
08:30-Müge ve Gülşen'le 2.Sayfa
11:15-MasterChef Türkiye
13:00-Kırmızı Oda
16:00-Zuhal Topal'la Yemekteyiz
20:00-Kırmızı Oda / Yeni Bölüm
00:15-Emre Dorman ile Aklımdaki Sorular
01:30-Zuhal Topal'la Yemekteyiz
04:00-Müge ve Gülşen'le 2.Sayfa
Teve2
09:00-Akasya Durağı
11:15-teve2 Magazin Masası
13:00-Kırık Hayatlar
14:00-Aşk-ı Memnu
16:00-Yaprak Dökümü
18:00-Yaprak Dökümü
19:45-Kelime Oyunu
21:15-Tatlı Hayat
23:30-Kanıt
01:15-Kelime Oyunu
02:15-teve2 Magazin Masası(Tekrar)
04:00-Akasya Durağı
05:00-Kırık Hayatlar
CNN Türk
06:00-A'dan Z'ye
07:00-A'dan Z'ye
08:00-A'dan Z'ye
09:00-Güne Merhaba
10:00-Güne Merhaba
11:00-Güne Merhaba
12:00-Gündem
13:00-Gündem
14:00-Bugün
15:00-Bugün
16:00-Günlük
17:00-Günlük
18:00-Ana Haber
20:50- Akıl Çemberi
01:00-Gece Görüşü
04:30-Ana Haber
HaberTürk
09.00-Para Gündem
10:00-Para Gündem
11:00-Para Gündem
12:00-Gün Ortası
13:00 Gün Ortası
13:45-Spor Bülteni
14:00-Habertürk Manşet
15:00-Habertürk Manşet
15:45 Spor Bülteni
16:00-HT 360
17:00-Akşam Haberleri
18:00-Akşam Haberleri
19:00-Ana Haber Bülteni
21:00-Enine Boyuna
00:00-Haber Bülteni
00:15-Enine Boyuna
03:00-Haber Bülteni
04:00-Haber Bülteni
05:00-Haber Bülteni