Son dönemde ilgi çeken yapımları ve saatlerini sizler için derledik. İşte Türk televizyonlardaki ya yın akışları...
Kanal D
09:00-Neler Oluyor Hayatta?
11:00-Asi
13:00-Gelinim Mutfakta
15:45-Ece Üner ile Susma
18:45-Kanal D Ana Haber
20:00-Jurassic World: Yıkılmış Krallık
22:30-Camdaki Kız
01:45-Jurassic World: Yıkılmış Krallık
03:30-Gelinim Mutfakta
05:30-Küçük Ağa
Star Tv
09:45- Sabahın Sultanı Seda Sayan
13:00-Serap Paköz İle Gerçeğin Peşinde
16:00-Söz
18:30-Star Haber Ana Haber
20:00-Müzede Bir Gece
22:00-Müzede Bir Gece
00:00-Annemizi Saklarken
02:30-Sabahın Sultanı Seda Sayan
04:30-Söz
BBN Türk Tv
7:00-Gün Işığı
10:00 BBN Finans
10:30-Haber Bülteni
11:00-Hafta İçi
12:30-Öğle Arası
13:30-Haber Bülteni
14:00 -Haber Bülteni
14:30- Haber Bülteni
15:00-Haber Bülteni
15:30- Haber Bülteni
16:00 -Haber Bülteni
16:30-Haber Bülteni
17:00-BBN Ekonomi
18:00- Son Durum
19:15 -BBN Spor
19:30 -Ana Haber
20:30- İsimsiz
22:30- Dünden Yarına
23:30- Son 24 Saat
0:30-İsimsiz
02:30- Dünden Yarına
3:30 Ana Haber
4:30 Son 24 saat
5:30 Hafta İçi
Fox Tv
08.00-İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat
10.45-Ekonomi Arası
11.00- Çağla ile Yeni Bir Gün
13.00-En Hamarat Benim
16.00-Fulya ile Umudun Olsun
19.00-Selçuk Tepeli ile FOX Ana Haber
20.00-Mahkum /Yeni Bölüm
23.45-Maskeli Beşler İntikam Peşinde
02.00-En Hamarat Benim
05.00-Kefaret
06.00-Kadın
ATV
08: 30-Nihat Hatipoğlu Sorularınızı Cevaplıyor
10:00-Müge Anlı ile Tatlı Sert
13: 00-atv Gün Ortası
14: 00-Zahide Yetiş İle Mutfak Bahane
16: 20-Esra Erol'da
19: 00-atv Ana Haber
20: 00-Aman Reis Duymasın - Yerli Sinema
22: 00-Çakallar Dans 5 - Yerli Sinema
23: 55-Nihat Hatipoğlu ile Dosta Doğru
01: 15-Çakallarla Dans 5 - Yerli Sinema
02: 55-Zahide Yetiş İle Mutfak Bahane
05: 10-Bir Zamanlar Çukurova
Show Tv
08:15-Bu Sabah
10:15-Dr. Ender Saraç ile Sağlıklı Günler
12:15-Kuzey Yıldızı İlk Aşk
15:00-Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme
18:10-Senin Hayatın
18:45-Show Ana Haber
20:00-Güldür Güldür Show
00:15-Aziz
02:45-Üç Kuruş
05:00-Aşk Laftan Anlamaz
TRT 1
08:15- Dr.Yerebakan İle Hayatın Ritmi
09:30-Alişan İle Gülümse Hayata
13:15- Beni Böyle Sev
16:30-Seksenler
19:00-Ana Haber
19:55-İddiaların Aksine
20:00-Barbaroslar: Akdeniz'in Kılıcı
23:25-Teşkilat
02:15-Gizemli Tarih Derin Kuyu
02:55-Barbaroslar: Akdeniz'in Kılıcı
TV8
08:30-Müge ve Gülşen'le 2.Sayfa
11:15-MasterChef Türkiye
16:00-Zuhal Topal'la Yemekteyiz
20:00-MasterChef Türkiye / Yeni Bölüm
00:15-Zuhal Topal'la Yemekteyiz
03:00-Müge ve Gülşen'le 2.Sayfa
05:00-Dizi
Teve2
09:00-Akasya Durağı
11:15-teve2 Magazin Masası
13:00-Kırık Hayatlar
14:00-Fatmagül'ün Suçu Ne?
16:00- Öyle Bir Geçer Zaman ki
18:00-Öyle Bir Geçer Zaman ki
19:45-Kelime Oyunu
21:15-Tatlı Hayat
23:30-Kanıt
01:15-Kelime Oyunu
02:15-teve2 Magazin Masası(Tekrar)
04:00-Akasya Durağı
05:00-Annem
CNN Türk
06:00-A'dan Z'ye
07:00-A'dan Z'ye
08:00-A'dan Z'ye
09:00-Güne Merhaba
10:00-Güne Merhaba
11:00-Güne Merhaba
12:00-Gündem
13:00-Gündem
14:00-Bugün
15:00-Bugün
16:00-Günlük
17:00-Günlük
18:00-Ana Haber
20:45-Gece Görüşü
00:00-Tarafsız Bölge
03:00-Ana Haber
05:00-Gece Haberleri
HaberTürk
09.00-Para Gündem
10:00-Para Gündem
11:00-Para Gündem
12:00-Gün Ortası
13:00 Gün Ortası
13:45-Spor Bülteni
14:00-Habertürk Manşet
15:00-Habertürk Manşet
15:45 Spor Bülteni
16:00-HT 360
17:00-Akşam Haberleri
18:00-Akşam Haberleri
19:00-Ana Haber Bülteni
20:00-Ana Haber Bülteni
20:30-Nedir Ne Değildir ?
00:00-Haber Bülteni
01:00-Nedir Ne Değildir ?
04:00-Haber Bülteni
04:15-Şehir Hikayeleri
05:00-Haber Bülteni