Son dönemde ilgi çeken yapımları ve saatlerini sizler için derledik. İşte Türk televizyonlardaki yayın akışları...
Kanal D
09:00-Neler Oluyor Hayatta?
11:00-Yaprak Dökümü
13:00-Gelinim Mutfakta
16:00-Arka Sokaklar
18:45-Kanal D Ana Haber
20:00-Arka Sokaklar/Yeni Bölüm
00:15-Üç Kız Kardeş
02:45-Gelinim Mutfakta
05:15-Asi
Star Tv
09:45- Sabahın Sultanı Seda Sayan
13:00-Serap Paköz İle Gerçeğin Peşinde
16:00-Söz
18:30-Star Haber Ana Haber
20:00- Kaderimin Oyunu /Yeni Bölüm
00:15-Kuzeyin Oğlu Volkan Konak
03:00-Sabahın Sultanı Seda Sayan
05:00-Söz
BBN Türk Tv
7:00 Gün Işığı
10:00 BBN Finans
10:30 Haber Bülteni
11:00 Hafta İçi
12:30 Öğle Arası
13:30 Haber Bülteni
14:00 Haber Bülteni
14:30 Haber Bülteni
15:00 Haber Bülteni
15:30 Haber Bülteni
16:00 Haber Bülteni
16:30 Haber Bülteni
17:00 BBN Ekonomi
19:15 BBN Spor
19:30 Ana Haber
20:30-Ceviz Kabuğu
23:30 Son 24 Saat
00:30-Ceviz Kabuğu
03:30-Ana Haber
04:30-Son 24 saat
05:30-Hafta İçi
Fox Tv
08.00-İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat
10.45-Ekonomi Arası
11.00- Çağla ile Yeni Bir Gün
13.00-En Hamarat Benim
16.00-Fulya ile Umudun Olsun
19.00-Selçuk Tepeli ile FOX Ana Haber
20.00-Aşk Mantık İntikam / Yeni Bölüm
23.30-Orta Sayfa
01.45-En Hamarat Benim
04.30-Kamera Arkası
04.45-Elkızı
06.00-Kadın
ATV
08: 30-Nihat Hatipoğlu Sorularınızı Cevaplıyor
10:00-Müge Anlı ile Tatlı Sert
13: 00-atv Gün Ortası
14: 00-Zahide Yetiş İle Mutfak Bahane
16: 20-Esra Erol'da
19: 00-atv Ana Haber
20: 00-Yalnız Kurt / Yeni Bölüm
00: 20-Destan
03: 20-Zahide Yetiş İle Mutfak Bahane
05: 35-Bir Zamanlar Çukurova
Show Tv
08:00-Bu Sabah
10:00- Kuzey Yıldızı İlk Aşk
12:00-Gelin Evi Fiskos
12:30- Gelin Evi
15:00-Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme
18:10-Senin Hayatın
18:45-Show Ana Haber
20:00-Aziz / Yeni Bölüm
00:15-Baba
02:30-Üç Kuruş
04:45-Aşk Laftan Anlamaz
TRT 1
08:15- Dr.Yerebakan İle Hayatın Ritmi
09:30-Alişan İle Gülümse Hayata
12:15-Şehirden Uzakta
13:15- Beni Böyle Sev
16:30-Seksenler
19:00-Ana Haber
19:55-İddiaların Aksine
20:00-Hacı Bayram-ı Veli Aşkın Yolculuğu
23:15-3'TE 3
00:40-Masumlar Apartmanı
03:25-Hacı Bayram-ı Veli Aşkın Yolculuğu
TV8
08:30-Müge ve Gülşen'le 2.Sayfa
11:15-Karakomik Filmler: Deli & Emanet
13:30- Canım Annem
14:45-Canım Annem
16:00-Zuhal Topal'la Yemekteyiz
20:00-Survivor All Star/ Yeni Bölüm
00:15-Survivor Ekstra
01:30- Emre Dorman ile Aklımdaki Sorular
02:30- Zuhal Topal'la Yemekteyiz
04:30-Müge ve Gülşen'le 2.Sayfa
Teve2
07:00- Mutfağım
08:15-Tatlı Hayat
10:15- Akasya Durağı
12:15- Annem
14:00-Fatmagül'ün Suçu Ne?
16:00-Öyle Bir Geçer Zaman Ki
18:00-Öyle Bir Geçer Zaman Ki
19:45-Kelime Oyunu
21:15-Tatlı Hayat
23:30-Kanıt
01:15-Kelime Oyunu
02:30-Akasya Durağı
04:30- Annem
05:40- Müzik
CNN Türk
06:00-A'dan Z'ye
07:00-A'dan Z'ye
08:00-A'dan Z'ye
09:00-Güne Merhaba
10:00-Güne Merhaba
11:00-Güne Merhaba
12:00-Gündem
13:00-Gündem
14:00-Bugün
15:00-Bugün
16:00-Günlük
17:00-Günlük
18:00-Ana Haber
20:45-Akıl Çemberi
01:00-Gece Görüşü
04:30-Ana Haber
HaberTürk
06.00-Gün Başlıyor
06:10- Özel Yayın
04:00-Haber Bülteni
05:00- Haber Bülteni