Son dönemde ilgi çeken yapımları ve saatlerini sizler için derledik. İşte Türk televizyonlardaki yayın akışları...
Kanal D
09:00-Neler Oluyor Hayatta?
11:00-Yaprak Dökümü
13:00-Gelinim Mutfakta
16:00-Arka Sokaklar
18:45-Kanal D Ana Haber
20:00-Sadakatsiz / Yeni Bölüm
23:30-Yargı
02:15-Gelinim Mutfakta
04:30-Asi
Star Tv
09:45- Sabahın Sultanı Seda Sayan
13:00-Serap Paköz İle Gerçeğin Peşinde
16:00-Söz
18:30-Star Haber Ana Haber
20:00-Organize İşler 2: Sazan Sarmalı
22:30-Organize İşler 2: Sazan Sarmalı
00:45-Aramızda Kalsın
03:00-Sabahın Sultanı Seda Sayan
05:00-Söz
Fox Tv
08.00-İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat
10.45-Ekonomi Arası
11.00- Çağla ile Yeni Bir Gün
13.00-En Hamarat Benim
16.00-Fulya ile Umudun Olsun
19.00-Selçuk Tepeli ile FOX Ana Haber
20.00-Son Nefesime Kadar / Yeni Dizi
01.15-Mahkum
04.00-En Hamarat Benim
05.45-Kadın
BBN Türk Tv
5:30-Hafta İçi
7:00- Gün Işığı
10:00- BBN Finans
10:30- Haber Bülteni
11:00- Hafta İçi
12:30- Öğle Arası
13:30- Haber Bülteni
14:00- Haber Bülteni
14:30- Haber Bülteni
15:00- Haber Bülteni
15:30- Haber Bülteni
16:00- Haber Bülteni
16:30- Haber Bülteni
17:00-BBN ekonomi
18:00- Son Durum
19:15- BBN Spor
19:30-Ana Haber
20:30- Politik Adam
23:30-Son 24 Saat
0:30- Politik Adam
3:30 -Ana Haber
4:30- Son 24 saat
ATV
08: 00-Kahvaltı Haberleri
10:00-Müge Anlı ile Tatlı Sert
13: 00-Atv Gün Ortası
14: 00-Zahide Yetiş İle Mutfak Bahane
16: 20-Esra Erol'da
19: 00-atv Ana Haber
20: 00-Kuruluş Osman / Yeni Bölüm
00: 20-Yalnız Kurt
03: 35-Zahide Yetiş İle Mutfak Bahane
05: 45-Bir Zamanlar Çukurova
Show Tv
08:00-Bu Sabah
10:00-Kuzey Yıldızı İlk Aşk
12:15-Gelin Evi Fiskos
12:30-Gelin Evi
15:00-Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme
18:10-Senin Hayatın
18:45-Show Ana Haber
20:00-Oğlum / Yeni Bölüm
00:15-Baba
02:45-Aziz
TRT 1
08:15-Dr.Yerebakan İle Hayatın Ritmi
09:30-Alişan İle Gülümse Hayata
12:15- Şehirden Uzakta
13:15-Beni Böyle Sev
16:30-Seksenler
19:00- Ana Haber
19:55-İddiaların Aksine
20:00-Yabancı Sinema 'Sultan'
23:45-112 Acil Çağrı
01:05-Masumlar Apartmanı
03:40-Seksenler
TV8
08:30-Müge ve Gülşen'le 2.Sayfa
11:15-Survivor All Star
13:00-Survivor Panorama
14:45-Canım Annem
16:00-Zuhal Topal'la Yemekteyiz
20:00-Survivor All Star / Yeni Bölüm
00:15-Survivor Ekstra
01:30- Canım Annem
02:30-Zuhal Topal'la Yemekteyiz
04:30-Müge ve Gülşen'le 2.Sayfa
Teve2
07:00-Mutfağım
08:15- Tatlı Hayat
10:15- Akasya Durağı
12:15- Annem
14:00- Fatmagül'ün Suçu Ne ?
16:00-Öyle Bir Geçer Zaman Ki
18:00-Öyle Bir Geçer Zaman Ki
19:45-Kelime Oyunu
21:15-Tatlı Hayat
23:30-Kanıt
01:15-Kelime Oyunu
02:30-Akasya Durağı
04:30-Annem
CNN Türk
06:00-A'dan Z'ye
07:00-A'dan Z'ye
08:00-A'dan Z'ye
09:00-Güne Merhaba
10:00-Güne Merhaba
11:00-Güne Merhaba
12:00-Gündem
13:00-Gündem
14:00-Bugün
15:00-Bugün
16:00-Günlük
17:00-Günlük
18:00-Ana Haber
20:30-Tarafsız Bölge
01:00-Akıl Çemberi
04:30-Ana Haber
HaberTürk
07.00- Özel Yayın
08.00- Özel Yayın
09.00- Özel Yayın
10:00-
Özel Yayın
11:00- Özel Yayın
12:00- Özel Yayın
13:00- Özel Yayın
14:00- Özel Yayın
15:00- Özel Yayın
16:00- Özel Yayın
17:00- Özel Yayın
18:00- Özel Yayın
19:00-
Özel Yayın
20:00- HaberTürk Gündem
23:00-HT 360 Gece
01:00- Habertürk Gündem
04:00- HT 360 Gece