Son dönemde ilgi çeken yapımları ve saatlerini sizler için derledik. İşte Türk televizyonlardaki yayın akışları...
Kanal D
09:00-Neler Oluyor Hayatta?
11:00-Yaprak Dökümü
13:00-Gelinim Mutfakta
16:00- Arka Sokaklar
18:45-Kanal D Ana Haber
20:00-Üç Kız Kardeş / Yeni Dizi
23:30-Camdaki Kız
02:15-Gelinim Mutfakta
04:45-Asi
Star Tv
07:00-Mesut Yar ile Bugün Güncel
09:45- Sabahın Sultanı Seda Sayan
13:00-Serap Paköz İle Gerçeğin Peşinde
16:00-Söz
18:30-Star Haber Ana Haber
20:00-Eyvah Eyvah 2
22:30-Eyvah Eyvah 2
00:45-Aramızda Kalsın
03:00-Sabahın Sultanı Seda Sayan
05:00-Söz
BBN Türk
7:00 Gün Işığı
10:00 BBN Finans
10:30 Haber Bülteni
11:00 Hafta İçi
12:30 Öğle Arası
13:30 Haber Bülteni
14:00 Haber Bülteni
14:30 Haber Bülteni
15:00 Haber Bülteni
15:30 Haber Bülteni
16:00 Haber Bülteni
16:30 Haber Bülteni
17:00 BBN Ekonomi
18:00 Son Durum
19:15 BBN Spor
19:30 Ana Haber
20:30 Büyük Resim
23:30 Son 24 Saat
0:30 Büyük Resim
3:30 Ana Haber
4:30 Son 24 saat
5:30 Hafta İçi
Fox Tv
08.00-İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat
10.45-Ekonomi Arası
11.00-Evlilik Hakkında Her Şey
13.00-En Hamarat Benim
16.00-Fulya ile Umudun Olsun
18.00-Evlilik Hakkında Her Şey
19.00-Selçuk Tepeli ile FOX Ana Haber
20.00-Evlilik Hakkında Her Şey/ Yeni Bölüm
00.00-Son Nefesime Kadar
02.30-Kamera Arkası
03.00-En Hamarat Benim
06.00-Kadın
ATV
08: 00-Kahvaltı Haberleri
10:00-Müge Anlı ile Tatlı Sert
13: 00-atv Gün Ortası
14: 00-Zahide Yetiş İle Mutfak Bahane
16: 20-Esra Erol'da
19: 00-atv Ana Haber
20: 00-Destan / Yeni Bölüm
00: 20-Yalnız Kurt
03: 50-Zahide Yetiş İle Mutfak Bahane
Show Tv
08:15-Bu Sabah
10:00-Kuzey Yıldızı İlk Aşk
12:00-Gelin Evi
15:00-Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme
18:45-Show Ana Haber
20:00-Baba / Yeni Bölüm
00:15-Oğlum
02:45-Üç Kuruş
TRT 1
08:15-Dr.Yerebakan İle Hayatın Ritmi
09:30-Alişan İle Gülümse Hayata
12:15-Şehirden Uzakta
13:15-Beni Böyle Sev
16:30-Seksenler
19:00-Ana Haber
19:55-İddiaların Aksine
20:00-Masumlar Apartmanı / Yeni Bölüm
00:15-Türk Sineması "Kardeşim İçin Der'a"
02:20-Masumlar Apartmanı
TV8
08:30-Müge ve Gülşen'le 2.Sayfa
11:15-Survivor All Star
13:00-Survivor Panorama
14:45-Canım Annem
16:00-Zuhal Topal'la Yemekteyiz
20:00-Survivor All Star / Yeni Bölüm
00:15-Survivor Ekstra
01:30-Canım Annem
02:30-Zuhal Topal'la Yemekteyiz
04:30-Müge ve Gülşen'le 2.Sayfa
Teve2
07:00- Mutfağım
08:15-Tatlı Hayat
10:15 -Akasya Durağı
12:15- Annem
14:00-Fatmagül'ün Suçu Ne ?
16:00- Öyle Bir Geçer Zaman Ki
18:00-Öyle Bir Geçer Zaman Ki
19:45-Kelime Oyunu
21:15-Tatlı Hayat
23:30-Kanıt
01:15-Kelime Oyunu
02:30-Akasya Durağı
04:30-Annem
CNN Türk
06:00-A'dan Z'ye
07:00-A'dan Z'ye
08:00-A'dan Z'ye
09:00-Güne Merhaba
10:00-Güne Merhaba
11:00-Güne Merhaba
12:00-Gündem
13:00-Gündem
14:00-Bugün
15:00-Bugün
16:00-Günlük
17:00-Günlük
18:00-Ana Haber
20:45-Akıl Çemberi
00:00-Tarafsız Bölge
03:00-Ana Haber
05:00-Gece Haberleri
HaberTürk
07:00- Özel Yayın
08:00- Özel Yayın
09.00- Özel Yayın
10:00- Özel Yayın
11:00- Özel Yayın
12:00- Özel Yayın
13:00- Özel Yayın
14:00- Özel Yayın
15:00- Özel Yayın
16:00- Özel Yayın
17:00- Özel Yayın
18:00- Özel Yayın
19:00- Özel Yayın
20:00- Özel Yayın
21:00-Teke Tek
23:00-Açık ve Net
02:00-Teke Tek
04:00-Açık ve Net