Son dönemde ilgi çeken yapımları ve saatlerini sizler için derledik. İşte Türk televizyonlardaki yayın akışları...
Kanal D
09:00-Neler Oluyor Hayatta?
11:00-Yaprak Dökümü
13:00-Gelinim Mutfakta
16:45-Aşk-ı Memnu
18:45-Kanal D Ana Haber
20:00-Arka Sokaklar/Sezon Finali
00:15-Seversin
03:00-Gelinim Mutfakta
05:00-Yabancı Damat
Star Tv
09:45- Sabahın Sultanı Seda Sayan
13:00-Serap Paköz İle Gerçeğin Peşinde
16:00-Güzel Köylü
18:30-Star Haber Ana Haber
20:00-Kaderimin Oyunu / Yeni Bölüm
00:30-Fazilet Hanım ve Kızları
03.00- Sabahın Sultanı Seda Sayan
05.00-Güzel Köylü
BBN Türk Tv
7:00 Gün Işığı
10:00 BBN Finans
10:30 Hafta İçi
12:30 Haber Bülteni
13:30 Haber Bülteni
14:00 Haber Bülteni
14:30 Haber Bülteni
15:00 Haber Bülteni
15:30 Haber Bülteni
16:00 Haber Bülteni
16:30 Haber Bülteni
17:00 BBN Ekonomi
18:00-Son Durum
18:45 BBN Spor
19:00 Ana Haber
20:00-Ceviz Kabuğu
23:30 Son 24 Saat
00:30-Ceviz Kabuğu
03:30-Ana Haber
04:30-Son 24 saat
05:30-Hafta İçi
Fox Tv
08.00-Çalar Saat
10:45-Ekonomi Arası
11.00- Çağla ile Yeni Bir Gün
13.00-En Hamarat Benim
16.00-Senden Daha Güzel
19.00-Selçuk Tepeli ile FOX Ana Haber
20.00-İyilik / Sezon Finali
23.30-Orta Sayfa
01.45-Kamera Arkası
02.15-Senden Daha Güzel
04.30-İnadına Aşk
06.00-Aşk Yeniden
ATV
07: 00-Kahvaltı Haberleri
08: 30-Nihat Hatipoğlu Sorularınızı Cevaplıyor
10:00-Müge Anlı ile Tatlı Sert
13: 00-atv Gün Ortası
14: 00-Zahide Yetiş İle Mutfak Bahane
16: 00-Esra Erol'da
19: 00-atv Ana Haber
20: 00-Kim Milyoner Olmak İster
00: 20-Otel Artemis - Yabancı Sinema
02: 10-Zahide Yetiş İle Mutfak Bahane
04: 25-Kuruluş Osman
Show Tv
08:00-Bu Sabah
10:30-Şef Kapımda
12:10-Gelin Evi
15:00-Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme
18:45-Show Ana Haber
20:00-Rambo: Son Kan
22:00-Rambo: Son Kan
00:00-Tuzak (Setup)
01:30-Tuzak (Setup)
03:15-Kelebekler
05:00-Şef Kapımda
TRT 1
05:38-İstiklal Marşı ve Günün Program Akışı
05:55-Hapishanedeki Çiçek
08:45-Dr.Yerebakan İle Hayatın Ritmi
10:00-Alişan İle Hayata Gülümse
12:45-Türkiye'nin Mutfağı
15:15-Gönül Dağı
19:00-Ana Haber
19:55-İddiaların Aksine
20:00-Kasaba Doktoru / Yeni Bölüm
23:35-Türk Sineması "Av Mevsimi"
02:20-Yabancı Sinema "Pencap'a Asla Dönmeyeceğim"
04:50-Türkiye'nin Mutfağı
TV8
07:15-8'de Sağlık
08:30-Müge ve Gülşen'le 2.Sayfa
11:15- Survivor All Star
13:00- Survivor Panorama
15:00-Canım Annem
16:00-Zuhal Topal'la Yemekteyiz
20:00-Survivor All Star/ Yeni Bölüm
00:15-Survivor Ekstra
02:15- Canım Annem
03:00-Zuhal Topal'la Yemekteyiz
05.00-Müge ve Gülşen'le 2.Sayfa
Teve2
07:00- Mutfağım
08:15-Yalan Dünya
10:15- Akasya Durağı
12:15- Merhamet
14:00-Güllerin Savaşı
16:00-Asi
18:00- Asi
19:45-Kelime Oyunu
21:15 Yalan Dünya
23:30-Kanıt
01:15-Kelime Oyunu
02:30-Akasya Durağı
04:30- Merhamet
05.40- Müzik
CNN Türk
06:00-A'dan Z'ye
07:00-A'dan Z'ye
08:00-A'dan Z'ye
09:00-Güne Merhaba
10:00-Güne Merhaba
11:00-Güne Merhaba
12:00-Gündem
13:00-Gündem
14:00-Bugün
15:00-Bugün
16:00-Günlük
17:00-Günlük
18:00-Ana Haber
20:45-Ne Oluyor?
01:00-Gece Görüşü
05:00-Gece Haberleri
HaberTürk
06:00-Gün Başlıyor
07:00-Gün Başlıyor
08:00-Gün Başlıyor
09:00-Para Gündem
10:00- Para Gündem
11:00- Para Gündem
12:00-Gün Ortası
13:00-
Gün Ortası
13:45- Spor Bülteni
14:00-
Gün Ortası
15:00- Haber Bülteni
16:00- Haber Bülteni
16.45- Spor Bülteni
17:00-HaberTürk Manşet
18:00-HaberTürk Manşet
19:00-Ana Haber Bülteni
20.00- Ana Haber Bülteni
20:30-Enine Boyuna
00:00-Haber Bülteni
01.30- Enine Boyuna