Son dönemde ilgi çeken yapımları ve saatlerini sizler için derledik. İşte Türk televizyonlardaki yayın akışları...
Kanal D
09:00-Neler Oluyor Hayatta?
11:00-Yaprak Dökümü
13:00-Gelinim Mutfakta
16:45-Aşk-ı Memnu
19:00-Kanal D Ana Haber
20:00-Seversin / Yeni Bölüm
23:30-Kutsal Damacana
01:30-Seversin
04:00-Kutsal Damacana
05:45-Yabancı Damat
Star Tv
09:45- Sabahın Sultanı Seda Sayan
13:00-Serap Paköz İle Gerçeğin Peşinde
16:00-Güzel Köylü
18:30-Star Haber Ana Haber
20:00-G.O.R.A
22:45-G.O.R.A
01:30-Fazilet Hanım ve Kızları
03:00-Sabahın Sultanı Seda Sayan
05:00-Güzel Köylü
Fox Tv
08.00-Çalar Saat
10.45-Ekonomi Arası
11.00- Çağla ile Yeni Bir Gün
13.00-En Hamarat Benim
16.00-Gizli Saklı
19.00-Selçuk Tepeli ile FOX Ana Haber
20.00-Gizli Saklı /Yeni Bölüm
01.45-Senden Daha Güzel
04.00-Bay Yanlış
05.00-İnadına Aşk
06.00-Aşk Yeniden
BBN Türk Tv
5:30-Hafta İçi
7:00- Gün Işığı
10:00- BBN Finans
10:30- Haber Bülteni
11:00- Hafta İçi
12:30- Haber Bülteni
13:30- Haber Bülteni
14:00- Haber Bülteni
14:30- Haber Bülteni
15:00- Haber Bülteni
15:30- Haber Bülteni
16:00- Haber Bülteni
16:30- Haber Bülteni
17:00-BBN ekonomi
18:00- Son Durum
18:45- BBN Spor
19:00-Ana Haber
20:00-Politik Adam
23:30-Son 24 Saat
0:30- Politik Adam
3:30 -Ana Haber
4:30- Son 24 saat
ATV
08: 00-Kahvaltı Haberleri
10:00-Müge Anlı ile Tatlı Sert
13: 00-Atv Gün Ortası
14: 00-Zahide Yetiş İle Mutfak Bahane
16: 20-Esra Erol'da
19: 00-atv Ana Haber
20: 00-Sevmek Zamanı
Show Tv
08:00-Bu Sabah
10:30- Şef Kapımda
12:30-Gelin Evi
15:00-Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme
18:45-Show Ana Haber
20:00-Kapıcılar Kralı
21:45-Tarzan Rıfkı
23:30-Kapıcılar Kralı
01:15-Tarzan Rıfkı
02:45-Şef Kapımda
04:00-Aşk Laftan Anlamaz
TRT 1
05:18-İstiklal Marşı ve Günün Program Akışı
04:55-Hapishanedeki Çiçek
07:40-Tozkoparan
10:40-Bir Aş Hikayesi
11:10-Masumlar Apartmanı
15:05-Gönül Dağı
19:00-Ana Haber
19:55-İddiaların Aksine
20:00-Kara Tahta
23:45-Balkan Ninnisi
02:50-Gönül Dağı
TV8
08:30-Müge ve Gülşen'le 2.Sayfa
11:15-Survivor All Star
13:00-Survivor Panorama
14:45-Canım Annem
16:00-Zuhal Topal'la Yemekteyiz
20:00- Survivor All Star /Yeni Bölüm
00:15-Annenin Sırrıdır Çocuk
02:15-Canım Annem
03:00-Zuhal Topal'la Yemekteyiz
05:00-Müge ve Gülşen'le 2.Sayfa
Teve2
07:00-Mutfağım
08:15-Yalan Dünya
10:15- Akasya Durağı
12:15-Merhamet
14:00- Güllerin Savaşı
16:00-Asi
18:00-Akasya Durağı
19:45-Arka Sokaklar
21:15- Yalan Dünya
23:45- Kanıt
01:15-Arka Sokaklar
02:30-Akasya Durağı
04:30- Merhamet
CNN Türk
06:00-A'dan Z'ye
07:00-A'dan Z'ye
08:00-A'dan Z'ye
09:00-Güne Merhaba
10:00-Güne Merhaba
11:00-Güne Merhaba
12:00-Gündem
13:00-Gündem
14:00-Bugün
15:00-Bugün
16:00-Günlük
17:00-Günlük
18:00-Ana Haber
20:30-Tarafsız Bölge
01:00-Akıl Çemberi
HaberTürk
06:00-Gün Başlıyor
07:00-Gün Başlıyor
08:00-Gün Başlıyor
09:00-Para Gündem
10:00- Para Gündem
11:00- Para Gündem
12:00-Gün Ortası
13:00-Gün Ortası
13:45-Spor Bülteni
14:00-Gün Ortası
15:00-HT 360
16:00-HT 360
16:45-Spor Bülteni
17:00-Habertürk Manşet
18:00-Habertürk Manşet
19:00-Ana Haber Bülteni
20:00- Ana Haber Bülteni
21:00-HaberTürk Gündem
23:00-HT 360 Gece
01:00- Haber Bülteni
02:00- HaberTürk Gündem
04:00- HT 360 Gece