Kanal D
06:30-Küçük Ağa
08:30-Afili Aşk
10:00-Yaprak Dökümü
12:00-Kanal D Haber Gün Ortası
13:00-Magazin D Yaz
14:00-Öyle Bir Geçer Zaman Ki
16:15-Aşk-ı Memnu
18:30-Kanal D Ana Haber
20:00-Suçlu
22:15-Banka İşi
00:30-Suçlu
02:30-Geçmişe Yolculuk
03:30-Magazin D Yaz
04:30-Bodrum Masalı
Star Tv
07:00-Hayat Bazen Tatlıdır
09:45-Benim Tatlı Yalanım
12:45-Erkenci Kuş
15:45-Kiralık Aşk
18:30-Star Haber Ana Haber
20:00-Duy Beni
22:45-Ah Nerede
02:00-Kiralık Aşk
04:00-Erkenci Kuş
BBN Türk Tv
7:00 Gün Işığı
10:00 BBN Finans
10:30 Hafta İçi
12:30 Haber Bülteni
13:30 Haber Bülteni
14:00 Haber Bülteni
14:30 Haber Bülteni
15:00 Haber Bülteni
15:30 Haber Bülteni
16:00 Haber Bülteni
16:30 Haber Bülteni
17:00 BBN Ekonomi
18:00-Son Durum
18:45 BBN Spor
19:00 Ana Haber
20:00-Hafta Başı
23:30 Son 24 Saat
00:30-Ceviz Kabuğu
03:30-Ana Haber
04:30-Son 24 saat
05:30-Hafta İçi
Fox Tv
08.00-Çalar Saat
10.45-Ekonomi Arası
10.50- Sen Çal Kapımı
13.30- Kadının Eseri
13.45-Tozluyaka
16.00-Esra Ezmeci ile Karşı Karşıya
19.00-Gülbin Tosun ile FOX Ana Haber
20.00-Tozluyaka/ Yeni Bölüm
23.30-Senden Daha Güzel
02.15-Esra Ezmeci ile Karşı Karşıya
04.45-Her Yerde Sen
06.00-Kefaret
ATV
08: 00-Kahvaltı Haberleri
10:00-Bir Zamanlar Çukurova
13: 00-ATV Gün Ortası
14: 00-İkimizin Yerine
16: 00-Kardeşlerim
18: 40-atv Ana Haber
20: 00-Sevmek Zamanı /Final
Show Tv
07:30- Yeni Gelin
10:30-Şef Kapımda
12:15-Bir Şansım Olsa
15:00-Kuzey Yıldızı İlk Aşk
18:45-Show Ana Haber
20:00-Güldür Güldür Show
22:45-Demet Akbağ ile Güldürme Beni
01:15-Çiçek
03:15-Şef Kapımda
04:30-Aşk Laftan Anlamaz
TRT 1
05:48-İstiklal Marşı ve Günün Program Akışı
05:50-Mükemmel Eşleşme
08:20-Tozkoparan
11:10-Bir Aş Hikayesi
11:40-Masumlar Apartmanı
14:55-Gönül Dağı
19:00-Ana Haber
19:55-İddiaların Aksine
20:00-Mükemmel Eşleşme
22:45-Seni Kalbime Sakladım
01:40-Masumlar Apartmanı
04:05-Gönül Dağı
TV8
07:15-8'de Sağlık / Yeni Bölüm
08:30-MasterChef Türkiye
14:15-Canım Annem
16:00- Doya Doya Moda
20:00-MasterChef Türkiye / Yeni Bölüm
00:15- Doya Doya Moda
02:30- Canım Annem
03:15-Bilginiz Olsun
04:00-8x8
05:30-Oynat Bakalım
Teve2
07:00- Mutfağım
08:15-Yalan Dünya
10:15-Akasya Durağı
13:00-Güllerin Savaşı
15:15-Güneşi Beklerken
18:00- Akasya Durağı
19:45-Arka Sokaklar
22:15-Yalan Dünya
00:00-Kanıt
01:45- Arka Sokaklar
03:15-Akasya Durağı
04:15- Merhamet
CNN Türk
06:00-A'dan Z'ye
07:00-A'dan Z'ye
08:00-A'dan Z'ye
09:00-Güne Merhaba
10:00-Güne Merhaba
11:00-Güne Merhaba
12:00-Gündem
13:00-Gündem
14:00-Bugün
15:00-Bugün
16:00-Günlük
16:30-Tercih Zamanı
17:00-Günlük
18:00-Ana Haber
20:30-Tarafsız Bölge
01:00-Ne Oluyor?
05:00-Gece Haberleri
HaberTürk
06:00-Olaylar ve Görüşler
07:00-Gün Başlıyor
08:00-Gün Başlıyor
09:00-Para Gündem
10:00- Para Gündem
11:00- Para Gündem
12:00-Gün Ortası
13:00-Gün Ortası
13:45-Spor Bülteni
14:00-Gün Ortası
15:00-HT 360
16:00-HT 360
16:45-Spor Bülteni
17:00-Haber Bülteni
18:00- Haber Bülteni
19:00-Ana Haber Bülteni
20:00- Ana Haber Bülteni
20:15-Teke Tek Bilim
01:00- Haber Bülteni
03:00-
Teke Tek Bilim