Metin Külünk: Köklü temizlik şart

AK Parti MKYK üyesi Metin Külünk, KPSS sorularının çalındığı iddialarına ilişkin "FETÖ unsurları, gizlendikleri yerlerde Sayın cumhurbaşkanımıza ve Cumhur İttifakı'na karşı kirli operasyonlarına devam etme peşindeler. Köklü temizliğin YÖK’ten başlaması şarttır" dedi.
Murat Saltan
|
03 Ağustos 2022, Çarşamba - 16:39
Metin Külünk: Köklü temizlik şart

AK Parti MKYK üyesi Metin Külünk, KPSS sorularını çalındığı iddialarının ardından sosyal medya hesabından çapıcı paylaşımlarda bulundu.

Külünk "KPSS soruları üzerindeki şüpheler, Sayın Cumhurbaşkanımızın DDK’yı talimatlandırması ve ÖSYM Başkanının görevden alınması... Demek ki YÖK, çok ciddi anlamda gözden geçirilmek zorunda!" diye yazdı.

"Köklü temizlik şart"

Yükseköğretim Kurumunda (YÖK) köklü bir temizliğin şart olduğunu belirten Külünk "YÖK ve üzerlerinde kuvvetli şüphe olan üniversite yönetimleri hem anlayış ve hem de bürokratik planında FETÖ’den arındırılmalıdır. Sızıntı ve saklanmış FETÖ unsurları, gizlendikleri yerlerde Sayın CB’mıza ve Cumhur İttifakı'na karşı kirli operasyonlarına devam etme peşindeler. Açık ve net! Fakat YÖK Başkanı suskun. Öyleyse bu köklü temizliğin YÖK’ten başlaması şarttır." ifadelerini kullandı.

http://www.ankaramasasi.com/haber/1692475/metin-kulunk-koklu-temizlik-sart
İlginizi Çekebilir

Yorumlar (0)

Yorumunuz İletilmiştir.