ABB'nin ücretsiz araç çekici hizmet devam ediyor

Ankara Büyükşehir Belediyesi, Başkentte vatandaşların hayatlarını kolaylaştırmak, konforlu bir ulaşım sağlamak, araç arızası ya da kazalar sebebiyle yaşanan trafik sıkışıklığını önlemek amacıyla 2 yılı aşkın süre önce başlattığı ücretsiz araç çekici hizmetine devam ediyor. Büyükşehir Belediyesi, Başkent 153’ü arayarak ücretsiz araç çekici hizmetinden yararlanmak isteyen tüm vatandaşlara hafta içi 07.00-09.30 saatleri arasında çekici hizmeti sunuyor.
Ankara Masası
|
04 Ağustos 2022, Perşembe - 08:44
ABB'nin ücretsiz araç çekici hizmet devam ediyor

Ankara Büyükşehir Belediyesinin hayatı kolaylaştıran insan odaklı hizmetleri hız kesmeden devam ediyor.

Başkentte trafik akışını kolaylaştırmayı amaçlayan Büyükşehir Belediyesi, 2 yılı aşkın süre önce başlattığı ücretsiz araç çekici hizmetine devam ediyor.

Hangi saat aralığında faydalanıyor?

Eskişehir Yolu, İstanbul Yolu, Konya Yolu ve Samsun Yolu üzerinde Fen İşleri Daire Başkanlığına ait 4 ayrı kurtarma aracı yolda kalan, aracı arızalanan ya da kaza geçiren sürücülere hafta içi her gün 07.00-09.30 saatleri arasında ücretsiz olarak hizmet vermeyi sürdürüyor.

‘Başkent 153’e gelen ihbarlar sonrası kazanın meydana geldiği veya aracın arızalandığı noktaya giden ekipler, trafik güvenliğini gözeterek araç sahipleri ile araçları en yakın sanayiye kadar götürüyor.

Vatandaşlar memnun

Vatandaşların mağdur olmamaları için ihtiyaç duydukları anda hızlı şekilde yanlarında olmaya çalıştıklarını belirten Araç Çekici Hizmeti Sorumlusu Orhan Boran, “Ankara Büyükşehir Belediyesi olarak hafta içi 07.00-09.30 saatleri arasında kurtarıcı hizmeti vermekteyiz. İstanbul Yolu, Eskişehir Yolu, Konya Yolu ve Samsun Yolu’nda bekleyen araçlarımızla arıza yapan ya da kaza yapan araçları en yakın tamirhaneye götürüyoruz” dedi.

http://www.ankaramasasi.com/haber/1692775/abbnin-ucretsiz-arac-cekici-hizmet-devam-ediyor
İlginizi Çekebilir

Yorumlar (0)

Yorumunuz İletilmiştir.