Gelsin Hayat Bildiği Gibi kadrosuna yeni isim

Senaryosunu Gani Müjde'nin ele aldığı, Özge Özberk, Devrim Özkan, Nilsu Berfin Aktaş, gibi isimlerin başrolünde yer aldığı, gençlik draması ‘Gelsin Hayat Bildiği Gibi' dizisine 'Rıza' karakteri ile ünlü oyuncu Tolga Güleç dahil oldu.
Ecem Çetin
|
20 Eylül 2022, Salı - 16:21
Gelsin Hayat Bildiği Gibi kadrosuna yeni isim

Show TV’nin beğeniyle izlenen, yapımını BKM’nin üstlendiği dizisi ‘Gelsin Hayat Bildiği Gibi’, seyirciden gördüğü büyük ilgi ile perşembe akşamlarının vazgeçilmez dizisi olmaya devam ediyor.  

Proje tasarımı ve senaryosu Gani Müjde’ye ait ‘Gelsin Hayat Bildiği Gibi’nin oyuncu kadrosuna onuncu bölüm itibarıyla ünlü oyuncu Tolga Güleç katılıyor. Dizide sürpriz bir karakterle seyirci karşısına çıkacak Güleç, ‘Rıza’ isimli genç bir babayı canlandıracak. Küçük kızını tek başına yetiştiren Rıza, ‘Gelsin Hayat Bildiği Gibi’de yepyeni bir hikayenin başlangıcına sebep olacak. 

Yönetmenliğini Altan Dönmez’in üstlendiği ‘Gelsin Hayat Bildiği Gibi’nin oyuncu kadrosunda Ertan Saban, Özge Özberk, Devrim Özkan, Nilsu Berfin Aktaş, Mustafa Açılan, Özgü Delikanlı, Ayşe Kırca, Sanem Babi, Onur Özer, Rojbin Erden, Ali Berge, Furkan Murat Uğur, Murat Göçmez gibi deneyimli ve genç isimler bir arada. 

‘Gelsin Hayat Bildiği Gibi’, yeni bölümüyle Perşembe akşamı saat 20.00’de Show TV’de.

http://www.ankaramasasi.com/haber/1791081/gelsin-hayat-bildigi-gibi-kadrosuna-yeni-isim
İlginizi Çekebilir

Yorumlar (0)

Yorumunuz İletilmiştir.