Saruhanlı ailesinin yeni dünyası! Baba yeni sezona iyi bir başlangıç yaptı

Show TV'nin ilgiyle izlenen Baba dizisi ikinci sezonu ile yeniden izleyicisi ile buluştu. Darmadağın olan Saruhanlı ailesinin yeni dünyası ve diziye katılan yeni karakterler hikâyenin heyecanını artırdı.
Ecem Çetin
|
21 Eylül 2022, Çarşamba - 13:45
Saruhanlı ailesinin yeni dünyası! Baba yeni sezona iyi bir başlangıç yaptı

Show TV’nin ilgiyle izlenen dizisi ‘Baba’ dün akşam 2. sezon ilk bölümüyle ekrana geldi. Bu sezon kadroya dahil olan başarılı oyuncu Levent Ülgen’in hayat verdiği Hacı Selahattin’in Saruhanlı ailesinin hayatına olan etkileri dikkat çekti. Çarpıcı bölümün finalinde Hacı Selahattin, kendisine karşı çıktığı için Kadir’i açıkça tehdit etti. Bu sırada Kadir’in karşısına bir gece barda tanışıp yakınlaştığı gizemli kadın çıktı. Üstelik bu kadın, Selahattin'in dul geliniydi. Seyirciyi şoke eden bu gelişmenin ardından yeni bölüm heyecanla bekleniyor.   

Sosyal medya #Baba dedi

‘Baba’, dün akşam ekrana gelen 16. bölümüyle ABC1 20+'da 3.58 izlenme oranı (rating), 9.99 izlenme payı (share), AB'de 3.48 izlenme oranı (rating), 11.16 izlenme payı (share), TOTAL’de ise 2.70 izlenme oranı (rating) 8.37 izlenme payı (share) elde etti. #Baba etiketi Twitter Türkiye’de 8 saat 40 dakika boyunca TT listesinde yer aldı.

Neler yaşandı? 

Kendisini alıkoyan adamların elinden kurtulmayı başaran Emin Saruhanlı, kaçarken trafik kazası geçirdi. Kaza sonrası hiçbir şey hatırlamayan Emin kayboldu. Kadir ile İlhan, Büşra’yı Ahmet’in elinden kurtardı. Büşra, Emin’in kaybolmasında İlhan’ın da parmağı olduğu için onu terk etti. Yaşar Saruhanlı girdiği ameliyatta hayatını kaybetti. Birdenbire hayatları altüst olan Saruhanlı Ailesi’ni ayakta tutmaya çalışan yine Kadir oldu. Bir yandan ailesini geçindiren bir yandan da babasını arayan Kadir için hiçbir şey eskisi gibi değildi. Saruhanlı Ailesi’nin yolu Hacı Selahattin’in kontrolünde olan bir köye düştü. Kadir, Ceyhun ve Servet buradaki çöp tesisinde çalışmaya başladı. Gündüzleri çöp tesisinde çalışan, geceleri ise taksiye çıkarak Emin’i arayan Kadir sonunda bir camide babasının izine rastladı. 

‘Baba’ yeni bölümüyle Salı akşamı saat 20.00’de Show TV’de!

http://www.ankaramasasi.com/haber/1792163/saruhanli-ailesinin-yeni-dunyasi-baba-yeni-sezona-iyi-bir-baslangic-yapti
İlginizi Çekebilir

Yorumlar (0)

Yorumunuz İletilmiştir.