Özdağ ve Çataklı arasında Marmaris yangını atışması!

Muğla'nın Marmaris ilçesinde çıkan yangını ile ilgili Zafer Partisi lideri Ümit Özdağ’ın ‘Sığınmacılar orman yangını çıkarıyor’ paylaşımına İçişleri Bakan Yardımcısı İsmail Çataklı’dan yanıt geldi.
Murat Saltan
|
22 Eylül 2022, Perşembe - 13:17
Özdağ ve Çataklı arasında Marmaris yangını atışması!

Muğla'nın Marmaris ilçesinde çıkan orman yangınına ilişkin "Türkiye-Yunanistan arasında gerilim zirvedeyken Sığınmacılar orman yangını çıkarıyor." paylaşımında bulunan Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ'a  İçişleri Bakan Yardımcısı İsmail Çataklı tepki gösterdi.

Yangının 85 yaşında bir arıcının yaktığı ateşle çıktığını belirten Çataklı " Siyaseti yalan üzerine kurulu malum şahıstan bir yalan daha… Şimdi de Muğla’daki yangını sığınmacılar çıkardı yalanını ortaya atmış! İşin asli, yangın 85 yaşında bir arıcının yaktığı ateşle çıktı, rüzgarla büyüdü. Tıpkı senin yabancı düşmanlığını körüklediğin gibi." paylaşımında bulundu.

" Sen ne kanı taşıyorsun?"

Bakan Yardımcısı Çataklı’nın bu paylaşımını alıntılayan Özdağ ise, “İsmail bakıyorum “Türk yaktı” diye sevincinden tepiniyorsun. Aynen bir Türk Suriyeli tarafından öldürüldüğünde sustuğun, bir sığınmacı zarar gördüğü zaman “ırkçı Türkler” diye sıçradığın gibi. Sen ne kanı taşıyorsun? Bir çok Suriyeli suçunu kayda geçirmediğinizi biliyoruz" ifadelerine yer verdi.

" İspata değmezsin"

İsmail Özdağ'a şu yanıtı verdi:

Senden daha fazla Türk kanı taşıdığım kesin, esfel-i safilin Ümit Özdağ. İspata değmezsin de ortaya yazıyorum; Oğlumun adı KÜRŞAT. Amerikan okullarında da okumadı! Kuklacısı Amerika olan kukla olarak yine Türk Polisine iftira atıyorsun!

http://www.ankaramasasi.com/haber/1795842/ozdag-ve-catakli-arasinda-marmaris-yangini-atismasi
İlginizi Çekebilir

Yorumlar (0)

Yorumunuz İletilmiştir.