Hakan Han Özcan: Samimiyetsizler

AK Parti Ankara İl Başkanı Hakan Han Özcan, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun 2010 yılında attığı tweeti paylaşarak, CHP'nin TBMM'ye sunduğu başörtüsü teklifine tepki gösterdi.
Murat Saltan
|
05 Ekim 2022, Çarşamba - 09:25
Hakan Han Özcan: Samimiyetsizler

Cumhuriyet Halk Partisi'nin başörtüsü ile ilgili 3 maddelik kanun teklifi Türkiye Büyük Millet Meclis Başkanlığı'na sunuldu.

Başkanlığa sunulan teklifte "Kamu kurum ve kuruluşlarında istihdam edilen ve kamu kurumu niteliğindeki meslek kuruluşları ile üst kuruluşlarına bağlı olarak bir mesleği icra eden kadınlar, yürüttükleri mesleğin icrası kapsamında giyilmesi gerekli cübbe, önlük, üniforma vb. dışında kıyafet giymek ya da giymemek gibi temel hak ve özgürlükleri ihlal edecek biçimde herhangi bir zorlamaya tabi tutulamaz" ifadelerine yer verildi.

"Ey oy sen nelere kadirsin"

CHP'nin Meclis'e sunduğu teklife AK Parti Ankara İl Başkanı Hakan Han Özcan, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun eski tweetini hatırlatarak tepki gösterdi.

Kılıçdaroğlu'nun 2010 yılında attığı " Sonunda ilkokulda başörtüsü de olacak. Döndük yine ilk noktaya çağdaşlık ödülü alındı kafa yine aynı kafa."  tweeti paylaşan Özcan "Ey oy sen nelere kadirsin, siyasi riyakarlığa soyunduysanız eski tweetleri silin bari samimiyetsizler" ifadelerini kullandı.

http://www.ankaramasasi.com/haber/1817603/hakan-han-ozcan-samimiyetsizler
İlginizi Çekebilir

Yorumlar (0)

Yorumunuz İletilmiştir.