Armağan Çağlayan kansere yakalandığını duyurdu

Armağan Çağlayan, akciğer kanserine yakalandığını duyurarak, "Önümüzde hafta tedavi sürecine başlayacağım" dedi.
Zeliha Demirci
|
21 Kasım 2022, Pazartesi - 19:01
Armağan Çağlayan kansere yakalandığını duyurdu

Ünlü sunucu Armağan Çağlayan, sevenlerini üzen bir haberi sosyal medya hesabından payaştı.

Akciğerinde kitle tespit edildiğini ve bunun kanserli olduğunu duyuran Çağlayan, önümüzdeki haftadan itibaren tedavi sürecine gireceğini söyledi.

25 Kasım’daki ‘Size Anlatacaklarım Var Gösterisi’nin ardından bir süre zorunlu bir ara vereceğini fakat bunun fazla uzun sürmeyeceğini belirten Çağlayan’ın paylaşımı şöyle:

“Herkese merhaba, bugün sizinle kişisel bir şey paylaşmak istiyorum. Yakın zamanda yaptırdığım yıllık sağlık taramasında akciğerimde bir kitle tespit edildi ve yapılan tetkikler sonucunda bugün kitlenin yüksek ihtimalle kanserli olduğu ortaya çıktı. Önümüzdeki hafta sonundan itibaren tedavi sürecine başlayacağım. Beş aydır sahnelemekte olduğumuz ‘Size Anlatacaklarım Var Gösterisi’ne 25 Kasım Cuma Günü Bostanlı Suat Taşer Tiyatrosu’ndaki temsilden sonra zorunlu bir ara verip, devam eden günlerdeki Aydın, Denizli ve Bodrum temsillerini iptal ediyoruz. Ancak çalışmak benim için her zaman olduğu gibi, şimdi de hayatla bağımı sağlayan en önemli motivasyon kaynağı. Bu yüzden o zorunlu arayı fazla uzatmadan işimin başına döneceğim. 18 Aralık’ta Kadıköy Halk Eğitim Merkezi’nde yeniden görüşmek dileğiyle.”

http://www.ankaramasasi.com/haber/1946781/armagan-caglayan-kansere-yakalandigini-duyurdu
İlginizi Çekebilir

Yorumlar (0)

Yorumunuz İletilmiştir.