Seyran ve Ferit tekrar karşı karşıya... Yalı Çapkını yeni bölümüyle cuma akşamı Star'da!

Başrollerinde Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir ve Çetin Tekindor'un yer aldığı 'Yalı Çapkını' heyecan dolu yeni bölümüyle cuma akşamı Star'da!
Ecem Çetin
|
24 Kasım 2022, Perşembe - 12:31
Seyran ve Ferit tekrar karşı karşıya... Yalı Çapkını yeni bölümüyle cuma akşamı Star'da!

Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir’in başrolde olduğu “Yalı Çapkını” yeni bölümüyle 25 Kasım Cuma akşamı Star’da…

Yeni bölümün konusu; 

Suna Kazım’la olanlardan kendini sorumlu hisseder ve bir not bırakıp yalıdan eve döner. Sabah Suna’nın yalıdan gizlice çıktığını haber alan Halis Ağa’ya Ferit her şeyi açıklıkla anlatır. Bunun üzerine Halis Ağa, kafasında yeni bir planla Kazım’ı ziyaret eder. Ferit’in Halis Ağa’nın torun isteğini tekrar gündeme getirmesi üzerine Seyran ve Ferit yarım kalan maçlarına devam ederler. Seyran’ın Yusufla olan geçmişi Ferit’i huzursuz etmeye devam etmektedir. Yusuf’u odalarına çağırarak ona beklenmedik bir soru sorar.

Oyuncu kadrosu 

Yapımını OGM Pictures’ın üstlendiği, hikayesi Gülseren Budayıcıoğlu’na ait olan Yalı Çapkını’nda; Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir ve Çetin Tekindor başrolde yer alırken; Şerif Sezer, Gülçin Şantırcıoğlu, Emre Altuğ, Gözde Kansu, Ersin Arıcı, Beril Pozam, Doğukan Polat, İrem Altuğ, Öznur Serçeler, Hülya Duyar, Diren Polatoğulları, Sezin Bozacı, Yiğit Tuncay, Buçe Buse Kahraman, Cansu Fırıncı, Selen Özbayrak, Umut Gezer gibi isimler de oyuncu kadrosunda yer alıyor. Yönetmenliğini Burcu Alptekin’in üstlendiği Yalı Çapkını’nın senaryosunu Mehmet Barış Günger kaleme alıyor.


http://www.ankaramasasi.com/haber/1954812/seyran-ve-ferit-tekrar-karsi-karsiya-yali-capkini-yeni-bolumuyle-cuma-aksami-starda
İlginizi Çekebilir

Yorumlar (0)

Yorumunuz İletilmiştir.