Tazelenmiş enerjiler, kahkaha dolu skeçler... 'Çok Güzel Hareketler 2' pazar akşamı Star'da!

Birbirinden eğlenceli skeçleriyle kahkahanın vazgeçilmez adresi 'Çok Güzel Hareketler 2' eğlence dolu yeni bölümüyle pazar akşamı Show TV'de!
Ecem Çetin
|
25 Kasım 2022, Cuma - 15:38
Tazelenmiş enerjiler, kahkaha dolu skeçler... 'Çok Güzel Hareketler 2' pazar akşamı Star'da!

Star ekranlarında kahkaha kaldığı yerden devam ediyor. Birbirinden eğlenceli skeçleriyle milyonların takip ettiği ‘Çok Güzel Hareketler 2’, yeni bölümüyle 27 Kasım Pazar günü Star’da!

Yılmaz Erdoğan’ın genel sanat yönetmenliğini yaptığı Star’ın eğlence dolu programı Çok Güzel Hareketler 2, yeni bölümüyle pazar günü ekrana gelecek.

127.bölüm konusu:

Şükrü’ye yapılan şaka aileyi karıştıracak, kızlarla tanışabilmek için yogaya başlaya Murat, Ozan ve Hilmi’nin komik halleri izleyenleri kahkahaya boğacak. Kendisine çip takıldığını iddia eden Tahsin Amca hastaneyi karıştıracak. Tahlil sonuçlarını bekleyen Baba, Akın’ın bilgisayarı hakkında konuştuklarını yanlış anlayınca ortalık karışacak. Oğluna ulaşamayan Anne’ye ev halkının yardım etmesi, ortaya inanılmaz fikirler çıkacak.


Ünlü Dayımız bu sefer alacaklılarına ablasının adresini vermiştir. İcra memurlarının gelmesi ile herkes ne yapacağını şaşırır. Erdal göktaşını durdurup dünyayı kurtardığını ailesine anlatmak ister. Fakat araya sürekli birilerinin lafını bölmesi üzerine sonunda Erdal isyan eder.

Pazar akşamlarınızın vazgeçilmezi Çok Güzel Hareketler 2’nin bu haftaki skeçleri ise şöyle: Su gelir güldür güldür, Yog artık, Hekime kadar, Ölür müsün öldürür müsün?, Çevrene değil sana güvenmiyorum, Yalan hikayesi 4 ve Yukarı bak

Yeni sezonda tazelenmiş enerjileri, kahkaha dolu skeçleriyle Çok Güzel Hareketler 2, 27 Kasım Pazar Star’da!

http://www.ankaramasasi.com/haber/1959750/tazelenmis-enerjiler-kahkaha-dolu-skecler-cok-guzel-hareketler-2-pazar-aksami-starda
İlginizi Çekebilir

Yorumlar (0)

Yorumunuz İletilmiştir.