Jandarma ekiplerinden Keçiören'de tatbikat

Jandarma Genel Komutanlığı bünyesindeki Jandarma Arama Kurtarma Timleri, Keçiören'de hizmet veren teleferikte kurtarma tatbikatı düzenledi.
Murat Saltan
|
09 Aralık 2022, Cuma - 12:21
Jandarma ekiplerinden Keçiören'de tatbikat

Jandarma Arama Kurtarma Timleri'nin kayak merkezi bulunan 16 ilde meydana gelebilecek kaza, telesiyej ve teleferiklerde mahsur kalma olaylarına müdahale için gerçekleştireceği 10 günlük tatbikatın ilk günü tamamlandı.

İlk günde Ankara'nı Keçiören ilçesinde vatandaşlara hizmet veren teleferikte kurtarma tatbikatı gerçekleştirildi.

"Kapımız sonuna kadar açık"

Jandarma Komando Özel Asayiş Komutanlığı tarafından gelen eğitim yapma talebini memnuniyetle kabul ettiklerini ve arama kurtarma timlerini Keçiören’de ağırlamaktan mutluluk duyduklarını belirten Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok, “Askerimize, polisimize ve tüm güvenlik güçlerimize kapımız sonuna kadar
açıktır. Onların çalışma ve eğitim faaliyetine destek vermek bizim temel görevimizdir. Jandarma Arama Kurtarma Timlerimizi ilçemizde ağırlamaktan memnuniyet duyuyoruz. İnşallah herhangi bir kaza ve afet yaşanmaz. Ancak onların varlığı bizlere güven veriyor. Her bir askerimizden, jandarmamızdan, arama kurtarma ekibimizden Allah razı olsun. Rabbim hepsine kolaylık versin” dedi.

http://www.ankaramasasi.com/haber/1995856/jandarma-ekiplerinden-keciorende-tatbikat
İlginizi Çekebilir

Yorumlar (0)

Yorumunuz İletilmiştir.