6 ev kedisini tek tek öldürdüler

Bursa'nın İnegöl ilçesinde evinde beslediği, zaman zaman bahçeye çıkmasına izin verdiği kedileri tek tek öldürülen kadın polisten yardım istedi. Genç kadın polis ekiplerine 6 ayda 6 kedisinin tek tek öldürüldüğünü, birinin yakılarak, birinin diyaframının patlatıldığını, birinin başına vurularak katledildiğini anlattı. Genç kadın, son kedisinin ise önüne et atıp kandırılarak başına sert cisimle vurulup öldürüldüğünü söyledi.
Mevlüt Peker
|
23 Ocak 2023, Pazartesi - 01:05
6 ev kedisini tek tek öldürdüler

Bursa'nın İnegöl ilçesinde bir sitede bulunan ev kedisi sert cisimle başına vurularak öldürüldü. 6 ayda 6 kedinin öldürüldüğü belirtilirken ihbarla birlikte olay yerine gelen polis ekipleri şüpheliyi yakalamak için çalışma başlattı.

Bursa'nın İnegöl ilçesinde yaşayan Filiz Akın Karabulut (43), evinde beslediği kedisini, sitenin bahçesinde başına sert bir cisimle vurulmuş halde ölü buldu.

Saat 21.00 sıralarında komşularının haber vermesi üzerine bahçeye çıkan kadın, büyük şok yaşadı. Başına sert bir cisimle vurulması sonucu kanlar içinde ölen kedisini gören Karabulut'un ihbarı üzerine polis olay yerinde inceleme yaptı.

Karabulut, 6 ayda 6 kedisinden birinin yakıldığını, birinin darp sonucu diyaframının patladığını, birinin sert cisimle başına vurularak öldürüldüğünü, birinin de kaybolduğunu söyledi.

Karabulut, "Komşularımdan duyup geldim. Önüne et atıp başına sert cisimle vurmuşlar. 20 gün önce kedilerimden birinin başı da böyle olmuş, araba çarptığını düşünmüştüm. Bu sefer de başına vurulup öldürülmüş. Sırayla kedilerimi öldürüyorlar. Şu ana kadar 6 kedimi öldürdüler. Bu sitede olduğundan artık eminim. Yine şikayetçi oldum" dedi.

http://www.ankaramasasi.com/haber/2063033/6-ev-kedisini-tek-tek-oldurduler
İlginizi Çekebilir

Yorumlar (0)

Yorumunuz İletilmiştir.