Kıvanç Tatlıtuğ ve Serenay Sarıkaya'nın başrolünde olduğu 'Aile' dizisinden ilk tanıtım!

Kıvanç Tatlıtuğ ve Serenay Sarıkaya’yı uzun zaman sonra seyircisi ile buluşturacak olan ‘Aile’ dizisinin ilk tanıtımı yayınlandı. Fragman sosyal medyada gündem olurken, dizi şimdiden merak uyandırdı.
Ecem Çetin
|
24 Ocak 2023, Salı - 21:36
Kıvanç Tatlıtuğ ve Serenay Sarıkaya'nın başrolünde olduğu 'Aile' dizisinden ilk tanıtım!

Çok yakında Show TV ekranlarında seyirci ile buluşacak Ay Yapım’ın yeni özgün dizisi ‘Aile’nin merakla beklenen ilk tanıtımı yayınlandı. 

Kıvanç Tatlıtuğ ve Serenay Sarıkaya’yı başrollerinde buluşturan dizi, oyuncu kadrosu ve hikayesiyle seyirciyi ekrana kilitleyecek. 

Yapımını  Ay Yapım'ın üstlendiği dizinin senaryosunu Hakan  Bonomo kaleme alıyor. Yönetmen koltuğunda ise  Ahmet Katıksız oturuyor. 

Oyuncu kadrosu 

Kıvanç Tatlıtuğ ve Serenay Sarıkaya’nın başrollerinde yer aldığı, aile kavramının en tartışmalı yönlerini ele alacak dizide Tatlıtuğ ve Sarıkaya ikilisine Nejat İşler, Canan Ergüder, Ushan Çakır, Umutcan Ütebay, Yüsra Geyik, Ecem Simge Yurdatapan ile usta oyuncular Levent Ülgen, Emel Göksu ve Nur Sürer eşlik ediyor.

Tanıtım 

Hem oyuncu kadrosu hem de hikayesiyle uzun süredir merakla beklenen dizinin yayınlanan ilk tanıtımı, Kıvanç Tatlıtuğ’un canlandırdığı ‘Aslan’ ile Serenay Sarıkaya’nın hayat verdiği ‘Devin’ karakterinin tanışmasına sahne oluyor. Bir tarafta tutkulu bir aşk hikayesinin diğer tarafta ise aile kavramının birçok yönüyle sorgulanacağının sinyallerini veren tanıtım diziye dair heyecanı daha da yükseltiyor. 

‘Aile’ kavramının en tartışmalı yönlerini ele alacak.

Çok yakında Show TV’de ekranlara gelecek ‘Aile’, varlıklı bir aile olan Soykanlar’ın başına geçen Aslan’ın, kendisiyle aynı yerden yaralı psikolog Devin’le tanışmasıyla aile içinde değişen dengeleri, gelişen olayları ve ‘aile’ kavramının en tartışmalı yönlerini ele alacak.

http://www.ankaramasasi.com/haber/2063614/kivanc-tatlitug-ve-serenay-sarikayanin-basrolunde-oldugu-aile-dizisinden-ilk-tanitim
İlginizi Çekebilir

Yorumlar (0)

Yorumunuz İletilmiştir.