İş yerinin önünü kapatan otomobili çöpe attı

İstanbul'da iş yerlerinin önünü kapatan otomobilin sahibini uyaran dükkan sahibi, uyarılara rağmen aracın 2 gün üst üste dükkan önüne park edilmesine kızdı. Esnaf, forklift ile kaldırdığı aracı çöp konteynerlerinin üzerine bıraktı.
Murat Saltan
|
02 Şubat 2023, Perşembe - 14:25
İş yerinin önünü kapatan otomobili çöpe attı

Başakşehir’de bulunan Güngören Bağcılar Sanayi Sitesi'nde ilginç bir olay yaşandı.

İddiaya göre, kimliği belirsiz otomobil sahibi, sanayi sitesinde bir esnafın dükkanının önüne otomobilini sürekli park etmesi üzerine dükkan sahibi otomobil şoförünü uyardı. “Arabanı çöpe atarım” uyarılarına rağmen dinlemeyip 2 gün boyunca otomobilini dükkanın önünden kaldırmayınca duruma sinirlenen esnaf otomobili forklift yardımıyla çöpe attı.

Yaşananlar ise güvenlik kamerası na yansıdı.  Öte yandan çöpe atılan otomobil, sanayi sitesinin güvenlik ekipleri tarafından bir kapalı otoparka götürüldüğü öğrenildi.

"2 gündür orada duruyor"

Olaya ilişkin konuşan Esnaf Bekir Rüşvanoğlu, “Sanayi sitesinde otopark sıkıntısı yaşıyoruz. Yıllardır yaşıyoruz bu sıkıntıyı. Esnaf arkadaşımızın da yeri var. Orası da kilitli olan yerler. Oraya getirip aracını koyuyor. 2 gündür orada duruyor. Arkadaşımız da bunu söylediği halde güvenlik otoparkla ilgili arkadaşlara yardımcı olmadığı için o da aracı kaldırmış folptif ile çöplerin üzerine koymuş. Olay bundan ibaret. Aracı şimdi güvenlik çekti. Başka bir otoparka götürdü. Kişilere verilen yerler var. Burası 12. Cadde buranın otoparkı yakında olması lazım. Adamın yerini 2 dükkan ileriye vermiş. Veya insanlar geliyor sanayiye kimse kimsenin yerine koydurmuyor. Adam burayı müsait görünce koymuş. Ama 2 gündür de kaldırmamış. Aracın sahibini bulmaya çalışıyorlar” dedi.

http://www.ankaramasasi.com/haber/2065582/is-yerinin-onunu-kapatan-otomobili-cope-atti

Yorumlar (0)

Yorumunuz İletilmiştir.