İlgi çekici hikayesiyle 'Yüz Yıllık Mucize' başlıyor... Diziden yeni tanıtım yayınlandı!

Star TV'nin ilgi çekici yeni dizisi 'Yüz Yıllık Mucize', 23 Mart'ta ilk bölümüyle seyircisiyle buluşacak. Diziden yeni bir tanıtım daha yayınlandı.
Ecem Çetin
|
14 Mart 2023, Salı - 13:24
İlgi çekici hikayesiyle 'Yüz Yıllık Mucize' başlıyor... Diziden yeni tanıtım yayınlandı!

Başrollerinde Birkan Sokullu ve Ebru Şahin'in yer aldığı ' Yüz Yıllık Mucize’ seyirciyle buluşmak için gün sayıyor. 

Seyirciyle Perşembe akşamları Star ekranlarında buluşacak dizi, ilk bölümüyle 23 Mart Perşembe günü başlıyor. 

Merakla beklenen dizinin yeni fragmanı yayınlandı.

Konusu;

Sakarya Muharebesi’nde savaşırken başına gelen mucizevi olaydan sonra hiç yaşlanmayan Ali Tahir (Birkan Sokullu) 130 yıla çokça anı, mutluluk ve kayıp sığdırır. Kurtuluş Savaşı mücadelesinden günümüzde kadar pek çok şey yaşayan Ali Tahir’in Harika (Ebru Şahin) ile karşılaşması ise ona yeni bir umut verir. Romanı üzerinde çalışan Harika ile anlatacak çok şeyi olan Ali Tahir’in yollarının kesişmesi ikisi için de yeni hayatlarının başlangıcı olacaktır.

OGM Pictures’ın yapımcılığını üstlendiği dizinin yönetmen koltuğunda Hilal Saral, oturuyor. Diziyi,   Nuran Evren Şit kaleme alıyor. 

Oyuncu kadrosu 

Dizinin oyuncu kadrosunda Birkan Sokullu, Ebru Şahin, Zerrin Tekindor, Necip Memili, Gözde Seda Altuner, Laçin Ceylan, Ayşegül Cengiz, Yalçın Hafızoğlu, Merve Nur Bengi, Ecem Çalhan, Zehra Kelleci ve Hümeyra yer alıyor. 

http://www.ankaramasasi.com/haber/2075136/ilgi-cekici-hikayesiyle-yuz-yillik-mucize-basliyor-diziden-yeni-tanitim-yayinlandi
İlginizi Çekebilir

Yorumlar (0)

Yorumunuz İletilmiştir.