Yeni dizi Maviye Sürgün'den yeni tanıtım

Yakında Show TV'de izleyiciyle buluşacak olan Maviye Sürgün dizisinin 1. Bölüm 2. Fragmanı yayınlandı.
Ecem Çetin
|
24 Mayıs 2023, Çarşamba - 12:15
Yeni dizi Maviye Sürgün'den yeni tanıtım

Hikayesi ve oyuncu kadrosuyla dikkat çekecek olan Show TV'nin yeni dizisi  Maviye Sürgün'den  ikinci tanıtım yayınlandı .

SAT komandosu Ali’nin (Caner Cindoruk), Defne’yi (Damla Sönmez) fırtınadan kurtarmasıyla büyün hayatı bir anda değişiyor. Ailesinden tepki gören Ali’nin karşısına Defne yüzünden Ozan (Serkan Altunorak) çıkıyor. Ali, Ozan ve gizemli kadın Defne… Bu üçü arasında yaşanacak çarpıcı gelişmeler merak uyandırıyor. Heyecan ve aksiyon dolu anların yer aldığı tanıtım temponun bir an olsun düşmeyeceği, sürükleyici bir hikayenin sinyallerini veriyor.

Maviye Sürgün dizisinin hikayesi ise kısaca şöyle; uğradığı soruşturma sonrasında geçici süre açığa alınan başarılı SAT komandosu Ali (Caner Cindoruk), eşi Ayda’nın talihsiz ve ölümcül hastalık haberi ile çocuklarını ve eşini de yanına alarak; Çamlıkıyı'da butik otel işleten kayınpederi Salih’in (Hakan Salınmış) yanına taşınır. Taşınmadan kısa bir süre sonra Ayda'nın vefatı ile tüm aile derin bir yasa boğulur. Henüz acıları çok tazeyken bir gece denize açılan Ali, ufukta sürüklenen bir botu fark eder ve fırtınaya aldırmadan içindeki kadını kurtarır. Kurtardığı gizemli kadının adı Defne’dir (Damla Sönmez). Ali, yaşadığı kaza ile geçici hafıza kaybına uğrayan ve başına gelenleri hatırlamayan Defne'yi 'Tanrı Misafiri' olarak otele getirir. Parça parça hafızası yerine gelen Defne gerçek anlamda bir dolandırıcıdır. Geçmişinde bıraktığını sandığı Ozan (Serkan Altunorak) ile hiç beklenmedik bir şekilde bu kasabada burun buruna gelen Defne'nin kendi için bir çıkış̧ yolu aramaktan başka bir seçeneği yoktur

Yapımını O3 Medya’nın, yapımcılığını Saner Ayar’ın üstlendiği, dizinin yönetmen koltuğunda Nezaket Coşkun oturuyor. 

Dizinin başrollerinde Caner Cindoruk, Damla Sönmez ve Serkan Altunorak yer alırken; onlara Bülent Şakrak, Ayça Erturan, Ruhi Sarı, Gökşen Ateş ve Hakan Salınmış gibi çok değerli oyuncular eşlik ediyor. Maviye Sürgün sürükleyici hikayesi ve oyuncu kadrosuyla yaz sezonunun en iddialı yapımları arasında yer alıyor. 


http://www.ankaramasasi.com/haber/2083361/yeni-dizi-maviye-surgunden-yeni-tanitim
İlginizi Çekebilir

Yorumlar (0)

Yorumunuz İletilmiştir.