''Biz Hiç ayrılmayalım''! Yalı Çapkını, sezon finaliyle bu akşam Star'da

Cuma akşamları ilgiyle izlenen Yalı Çapkını heyecan dolu sezon finaliyle bu akşam saat 20.00'de Star'da!
Ecem Çetin
|
09 Haziran 2023, Cuma - 16:21
''Biz Hiç ayrılmayalım''! Yalı Çapkını, sezon finaliyle bu akşam Star'da

Star TV'de cuma akşamları milyonları ekrana kilitleyen, Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir ve Çetin Tekindor'un başrolünde yer aldığı Yalı Çapkını, heyecan dolu sezon finaliyle bu akşam ekrana gelecek.

Sezon finalinde neler yaşanacak? 

Ferit, Seyran’ın mektubunu aldıktan sonra dört bir koldan onu aramaya başlar. Abidin, Suna’nın Saffet’le evlendiğini öğrenir ve kahrolur. Seyran ise kendinde değildir. Hattuç’la Antep’e geldiklerinde konağın Tarık ve korumalarla çevrili olduklarını görür. Ferit, Seyran’ın Antep’te olduğunu öğrenir öğrenmez soluğu Antep’te alır ve Seyran’la Vakkas Usta’nın dükkanında buluşur. Sonrasında ise Seyran’a tekrar beraber kaçmayı teklif eder. Tarık, Seyran’ın peşini bir an olsun bırakmamaktadır. Yalıda ise işler yolunda değildir ve bir sürpriz daha yaşanır.

Yapımını  OGM Pictures’ın üstlendiği, hikayesi Gülseren Budayıcıoğlu’na ait olan dizinin yönetmen koltuğunda  Burcu Alptekin otururken,  senaryosunu Mehmet Barış Günger kaleme alıyor. 

Yalı Çapkını’nda, Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir ve Çetin Tekindor başrolde yer alırken; Şerif Sezer, Gülçin Şantırcıoğlu, Emre Altuğ, Gözde Kansu, Ersin Arıcı, Beril Pozam, Doğukan Polat, İrem Altuğ, Öznur Serçeler, Hülya Duyar, Diren Polatoğulları, Sezin Bozacı, Yiğit Tuncay, Buçe Buse Kahraman, Selen Özbayrak, Umut Gezer gibi isimler de oyuncu kadrosunda yer alıyor. 

http://www.ankaramasasi.com/haber/2085490/biz-hic-ayrilmayalim-yali-capkini-sezon-finaliyle-bu-aksam-starda
İlginizi Çekebilir

Yorumlar (0)

Yorumunuz İletilmiştir.