Uzi ile Mustafa Sandal arasında tartışma!

Rapçi Uzi, kendisinden önce Mustafa Sandal'ın sahne almasına tepki gösterdi. Sandal'dan rapçiye yanıt geçikmedi.
Ecem Çetin
|
11 Temmuz 2023, Salı - 09:42
Uzi ile Mustafa Sandal arasında tartışma!

Son dönemin popüler sanatçılarından rap şarkıcı Uzi'nin Ağrı konserine  Business Class uçuş olmamasından dolayı katılmadığı iddia edildi. 

Rapçi, iddia sonrası sosyal medya hesabından açıklamaya yaparak, biletten dolayı olmadığını asıl meselenin Mustafa Sandal’dan sonra çıkmak olduğunu belirttiği bir paylaşımda bulundu.

"Sene 2023, kimin ne iş yaptığı, kimin ne kadar dinlendiği ortada"

Uzi, " Benim önüme Mustafa Sandal’ı çıkaramazsın hele hatır gönülle, aman adam yaşlı, aman şöyle böyle diyerek asla çıkaramazsın. Sene 2023, kimin ne iş yaptığı, kimin ne kadar dinlendiği ortada. Değerli Mustafa Sandal’ı konuşsaydınız neden bu devirde hala son sahneye çıkmak istiyor diye" ifadelerini kullandı. 

"Cevap vermeme gerek kalmamış, en iyi cevabı her zaman halk verir, vermiş de"

Uzi'nin bu açıklamasına Mustafa Sandal'dan yanıt gecikmedi. Sandal, sosyal medya hesabından şu paylaşımda bulundu;

"Sevgili Uzi kardeşim. Kayıtlara geçen; senin okuduğun ve başka sanatçıların okuduğu 150 adet "hit" olmuş eserin olduğunda, Avrupa'da ödüller aldığında ve 30 yıl sonra da on binlerce kişi seni alkışladığında tekrar konuşuruz. Şarkılarını beğeniyorum, umarım başarırsın. Şöyle bir tweetlere baktım da cevap vermeme gerek kalmamış, en iyi cevabı her zaman halk verir, vermiş de... Bu arada beni konser öncesi arasaydın benden sonra çıkmana müsaade eder destek olurdum. Genç yetenekler başımızın tacıdır. Alkışın ve ışığın bol olsun, kariyerinde başarılar dilerim."


http://www.ankaramasasi.com/haber/2089509/uzi-ile-mustafa-sandal-arasinda-tartisma
İlginizi Çekebilir

Yorumlar (0)

Yorumunuz İletilmiştir.