Hızlı ve öfkeli 11 ne zaman çıkacak

Hızlı ve Öfkeli 11, serinin onbirinci ve son filmi ne zaman vizyona girecek merak konusu. İşte yanıtı....
Ebru Edem
|
16 Eylül 2023, Cumartesi - 14:40
Hızlı ve öfkeli 11 ne zaman çıkacak

Hızlı ve Öfkeli 11, serinin onbirinci ve son filmi olacak. Film, Dom ve ekibinin, Jason Momoa'nın canlandırdığı kötü adam Dante ile savaşını konu alacak.

Filmin hikayesi, Fast X'in sonundan devam edecek. Fast X'te Dom ve ekibi, Cipher'ı yenmeyi ve ailelerinin güvenliğini sağlamayı başarmıştı. Ancak, Dante'nin ortaya çıkmasıyla, Dom ve ekibinin yeni bir düşmanla yüzleşmesi gerekecek.

Dante, Dom'un uzun zamandır kayıp olan kardeşidir. Ancak, Dante, Dom'un bilmediği bir şekilde kötü bir adam haline gelmiştir. Dante, Dom'un ekibini yok etmek ve dünyayı ele geçirmek için planlar yapmaktadır.

Dom ve ekibi, Dante'yi durdurmak için zorlu bir savaşa girecektir. Bu savaş, serinin en büyük ve en zorlu savaşlarından biri olacak.

Filmin yönetmeni Justin Lin, serinin önceki filmlerinde de yönetmenlik yapmıştır. Lin, serinin hayranlarına, serinin son filminde de heyecan verici ve aksiyon dolu bir deneyim sunmayı vaat ediyor.

Filmin oyuncu kadrosunda Vin Diesel, Michelle Rodriguez, Tyrese Gibson, Chris "Ludacris" Bridges, John Cena, Jordana Brewster, Nathalie Emmanuel, Sung Kang, Michael Rooker, Helen Mirren ve Charlize Theron yer alacak.

Filmin vizyon tarihi 4 Nisan 2025 olarak belirlendi.

http://www.ankaramasasi.com/haber/2099707/hizli-ve-ofkeli-11-ne-zaman-cikacak
İlginizi Çekebilir

Yorumlar (0)

Yorumunuz İletilmiştir.