Safir dizi oyuncuları merak ediliyor

Atv'de yayınlanmaya başlayan Safir dizisi büyük bir ilgi ile izleniyor. Peki dizi oyuncuları kimler...
Ebru Edem
|
20 Eylül 2023, Çarşamba - 20:19
Safir dizi oyuncuları merak ediliyor

Safir, ATV'de yayınlanan bir Türk televizyon dizisidir. 18 Eylül 2023 tarihinde ilk bölümüyle yayınlanmaya başlamıştır. Dizinin yönetmenliğini Murat Onbul üstlenirken, senaryosunu Eylem Canpolat ve Sema Ergenekon yazmaktadır.

Dizinin konusu, Kapadokya'nın ileri gelen ailelerinden Gülsoylar'ın hayatı etrafında dönmektedir. Büyük oğulları Ateş, Amerika'dan dönerek aile şirketini devralmak üzeredir. Ancak, dedesi Ömer, Ateş'in yerine Yaman'ı şirketin başına getirmek istemektedir. Yaman ise, çocukluk aşkı Feraye ile evlenmeyi planlamaktadır. Ancak, Feraye'nin doğum günü gecesinde başına gelen bir felaket, herkesin hayatını alt üst eder.

Safir dizisinin oyuncu kadrosunda şu isimler yer almaktadır:

  • Feraye Yılmaz: Özge Yağız
  • Yaman Gülsoy: Can Yaman
  • Ateş Gülsoy: İlhan Şen
  • Gülfem Gülsoy: Ece Uslu
  • Vural Bakırcıoğlu: Burak Serdar Şanal
  • Cemile Yılmaz: Nur Yazar
  • Aleyna Yılmaz: Gizem Sevim
  • Okan Gülsoy: Can Bartu Arslan
  • Bade Gülsoy: Aslıhan Karalar
  • Bora Gülsoy: Aytaç Şaşmaz

Feraye Yılmaz: Kapadokya'da yaşayan güzel ve yetenekli bir kızdır. Güzel Sanatlar Fakültesinde Moda tasarım bölümü son sınıf öğrencisidir. Babası yörenin ileri gelen ailelerinden Gülsoyların emektarıdır. Feraye çok küçük yaşta annesini kaybetmiştir.

Yaman Gülsoy: Gülsoylar'ın büyük oğludur. Hırslı, güç sahibi olmak isteyen, ailesi tarafından terk edilmiş biridir. Bu yüzden iş dünyasının karanlık tarafında kendini var etmiş, büyük bir maddi kazanca sahip olmuş biridir. Bade ve Bora adında yetişkin iki çocuğu vardır ve onlara çok düşkündür.

Ateş Gülsoy: Gülsoylar'ın küçük oğludur. Babasını küçük yaşta trafik kazasında kaybetmiş, uzun yıllar sonra annesi Gülfem'in isteği üzerine erkek kardeşleri Yaman ve Okan ile beraber dedesinden aile şirketlerini devralıp büyütmek üzere evine geri dönmüştür.

Gülfem Gülsoy: Gülsoylar'ın annesi ve Ateş, Yaman ve Okan'ın annesidir. Ateş'in babasının ölümünden sonra çocuklarını tek başına büyütmüştür. Yaman'ın babası tarafından terk edilmesinden sonra ona destek olmuştur.

Vural Bakırcıoğlu: Gülsoylar'ın dedesi ve Ateş, Yaman ve Okan'ın dedesidir. Aile şirketinin sahibidir. Yaman'ı şirketin başına getirmek istemektedir.

Bade Gülsoy: Yaman'ın kızıdır. Yaman'ın ilk evliliğinden olan kızıdır.

Bora Gülsoy: Yaman'ın oğludur. Yaman'ın ilk evliliğinden olan oğludur.

Aleyna Yılmaz: Feraye'nin kız kardeşidir. Feraye'nin en büyük destekçisidir.

Okan Gülsoy: Gülsoylar'ın ortanca oğludur. Gülfem'in en küçük oğludur. Ateş ve Yaman'ın kardeşidir.

Cemile Yılmaz: Feraye'nin annesi ve Aleyna'nın annesidir. Feraye'nin küçük yaşta ölümünden sonra hayatını torununa adamıştır.


http://www.ankaramasasi.com/haber/2099771/safir-dizi-oyunculari-merak-ediliyor
İlginizi Çekebilir

Yorumlar (0)

Yorumunuz İletilmiştir.