Samsunspor’dan Çınar’a büyük jest!

8 yaşındaki çocuk, her gün el salladığı Samsunspor otobüsü yanında durunca büyük sevinç yaşadı. Samsunspor’un jesti sosyal medyada milyonlara ulaştı.
Mevlüt Peker
|
21 Eylül 2023, Perşembe - 18:59
Samsunspor’dan Çınar’a büyük jest!

Samsun'da her gün parkta oyun oynarken geçen Yılport Samsunspor otobüsüne coşkuyla el sallayan minik taraftar Çınar Özkan, otobüsün parkın yanında durmasıyla büyük bir sürpriz yaşadı.

Babası Hasan Özkan ile birlikte Samsunspor maçlarına giden ve takımını yakından takip eden 8 yaşındaki Çınar, parkta oyun oynarken geçen altyapı takımının otobüsüne sürekli el sallıyordu.

Bu coşkulu taraftarı fark eden genç futbolcular ve antrenörler, otobüsü durdurarak Çınar'la tanıştılar. Genç sporcular, Çınar'la fotoğraf çekilip ona bir futbol topu armağan etti.

Bu sıcak anların sosyal medyada paylaşılması sonrası Yılport Samsunspor Kulübü, Çınar'ı kulüp tesislerine davet etti. Burada en çok hayranlık duyduğu kaleci Jakub Szumski ile tanışan Çınar, ondan forma hediyesi aldı ve diğer oyuncularla da anı fotoğrafı çektirdi.

Çınar, yaşadığı bu özel anları anlatırken, "Her gün otobüse el sallıyordum ve sonunda durdular. Futbol topu hediye aldım, çok sevindim. En büyük hayalim kaleci olmak. Babamla beraber Samsunspor maçlarına gidiyoruz." dedi. Babası Hasan Özkan da oğlunun bu sürpriz karşısında ne kadar mutlu olduğunu ifade etti.

http://www.ankaramasasi.com/haber/2100866/samsunspordan-cinara-buyuk-jest
Etiketler: samsunspor
İlginizi Çekebilir

Yorumlar (0)

Yorumunuz İletilmiştir.