​Barron Trump kimdir?

Barron Trump, ABD'nin 45. Başkanı Donald Trump ile Melania Trump'ın oğludur. Trump’ın oğlu olması sebebiyle tüm dünyada sosyal medya kullanıcıları tarafından merak edilip araştırılıyor.
Ersin Küçükbarak
|
01 Ekim 2023, Pazar - 10:56
​Barron Trump kimdir?

Donald Trump'ın oğlu Barron Trump kaç yaşında?

Eski model Melania Trump ile ABD’nin 45. Başkanı ve emlak kralı Donald Trump'ın oğlu olan Barron William Trump, 20 Mart 2006'da New York Manhattan’da dünyaya geldi.

Barron, Melania-Donald Trump çiftinin tek çocuğudur.

New York City'de, kendisine ait bir katın bulunduğu Trump Tower'da büyüyen Barron Trump, hep lüks bir hayat yaşadı.

Annesinin deyişiyle “eşofmanlı çocuk” olmadı, hep takım elbise giymekten hoşlandı.

Babası gibi golf oynamayı çok seven Barron Trump, Melaia Trump’ın bir söyleşide anlattıklarına göre küçüklüğünde uçakları ve helikopterleri seven, oyun odasındaki duvarlara çizim yapan bir çocuk oldu.

Beyaz Saray yaşamı

Donald Trump'ın başkanlığının ilk beş ayında annesiyle Trump Tower'da kalan Barron, Yukarı Batı Yakası'ndaki Columbia Gramer ve Hazırlık Okulu'ndaki çalışmalarını tamamladı.

Daha sonra annesiyle birlikte 11 Haziran 2017'de Beyaz Saray'a taşındı ve Maryland'de bir hazırlık okulu olan St. Andrew's Episcopal’de eğitim gördü.

Barron, 1963'te John F. Kennedy Jr.'dan bu yana Beyaz Saray'da ikamet eden bir başkanın ilk oğlu olarak kayıtlara geçti.

Amerikan Silahlı Kuvvetleri üyelerinin yer aldığı birçok etkinliğe katılan Barron Trump, Şükran Günü'nden önce babasının hindileri affetmesini desteklemişti.

Küçük Donald Trump

Babası Donald Trump’la çoğunlukla Florida, Palm Beach'teki Mar-a-Lago'da golf oynayan Barron Trump, sürekli babasıyla vakit geçiriyor.

Yetenekleri ve ilgi alanları     

Annesi sayesinde  İngilizcenin yanı sıra Slovence bilen Barron, aynı zamanda Fransızca da konuşuyor.

Legos ve Magna Tiles kullanarak şehirler ve havaalanları inşa etmeyi seven Barron Trump’ın kendine has bir estetiği var.

Barron Trump’ın hafızasını çok güçlü olarak niteleyen Melania Trump, beyazı seven oğlunun büyük projeler yaptığını, hayal gücünün çok etkileyici olduğunu belirterek bir şeyler inşa etmeyi, onu yıkıp başka bir şey yapmayı sevdiğini aktarıyor.

Melania Trump, oğlu Barron Trump’ın çizimde çok detaycı olduğunu ifade ediyor.

Barron Trump, Donald Trump’ın beş çocuğunun en küçüğü. Don Jr. , Ivanka ve Eric ve ayrıca Trump'ın Marla Maples ile olan evliliğinden ablası Tiffany olmak üzere dört üvey kardeşi var.

http://www.ankaramasasi.com/haber/2102620/barron-trump-kimdir
İlginizi Çekebilir

Yorumlar (0)

Yorumunuz İletilmiştir.