Hazar Motan Kimdir?

Kırgın Çiçekler dizisinden tanıdığımız Hazar Motan, dizideki performansıyla izleyicinin epey dikkatini çekmişti. Peki, Hazar Motan Kimdir, Nerelidir, İşte Hazar Motan Biyografisi...
Büşra Ünal
|
14 Kasım 2023, Salı - 11:58
Hazar Motan Kimdir?

Hazar Motan, Türk televizyon ve sinema sektöründe tanınan bir oyuncudur. 13 Aralık 1990 tarihinde Ankara'da doğan Motan, Bilkent Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi İletişim Tasarımı Bölümü'nden mezun olmuştur.

Motan, oyunculuğa küçük yaşlarda başlamıştır. İlk kez 1997 yapımı 'Yanlış Saksının Çiçeği' adlı sinema filminde çocuk oyuncu olarak yer almıştır.

Motan, kariyeri boyunca çeşitli televizyon dizileri ve filmlerde rol almıştır. Bunlar arasında 'Bizim Evin Halleri', 'Damatlık Şapka' ve 'Paşa Gönlüm' gibi yapımlar bulunmaktadır.

2015 yılında başlayan 'Kırgın Çiçekler' dizisinde önemli bir rol üstlenmiştir. Bu dizide İpek Karapınar, Özgür Çevik, Biran Damla Yılmaz, Gökçe Akyıldız ve Çağla Irmak gibi isimlerle birlikte başrol oyuncularından biri olarak Cemre karakterini canlandırmıştır.

    Hazar Motan, genç yaşta başladığı oyunculuk kariyerini başarılı bir şekilde sürdürmekte ve Türk televizyon sektöründe tanınmış bir yüz haline gelmiştir.

    http://www.ankaramasasi.com/haber/2110118/hazar-motan-kimdir
    İlginizi Çekebilir

    Yorumlar (0)

    Yorumunuz İletilmiştir.