Fenomen Fitness antrenörü Aleyna Küçük evinde duş aldığı öğrencisinin kıskanç sevgilisinden dayak yedi

Sosyal medya fenomeni ve fitness antrenörü Aleyna Küçük, İzmir'in Çeşme ilçesinde tanıştığı kişinin spor eğitimini verirken, eve gelen kız arkadaşı tarafından saldırıya uğradı. Parmağı ısırılan ve vücudunun çeşitli yerlerinden yaralanan Küçük, şikayetçi oldu.
Ersin Küçükbarak
|
15 Kasım 2023, Çarşamba - 13:02
Fenomen Fitness antrenörü Aleyna Küçük evinde duş aldığı öğrencisinin  kıskanç sevgilisinden dayak yedi

Olay, 3 Temmuz 2023 tarihinde meydana geldi. Aleyna Küçük, tatil için gittiği Çeşme'de konakladığı otelde kendisine yol tarifi soran Yunus D. ile tanıştı. Genç kadının antrenör olduğunu öğrenen Yunus D., özel ders almak istediğini söyledi.


Talebi kabul eden Küçük, sabah saatlerinde Yunus D.’nin oturduğu lüks rezidansın spor salonuna geçti. Aleyna Küçük spor sonrası salonda duş alanı olmadığı için ders verdiği genç adamın oturduğu daireye gitti.


 Duş sonrası salonda oturdukları sırada eve bir anda Yunus D.'nin kız arkadaşı olan Elvan isimli genç kadın geldi.

Elvan D., Aleyna Küçük'e saldırmaya başladı. Yanlış anlaşıldığını, erkek arkadaşına sadece spor dersi verdiğini anlatmaya çalışan Aleyna Küçük başarılı olamayınca öfkeli sevgili ünlü antrenörü darp etmeyi sürdürdü. 


Çıkan tartışmayı Yunus D. ayırmaya çalıştı ancak başarılı olamadı. Bunun üzerine site güvenliği devreye girerek ikiliyi ayırdı.

Parmağı ısırılan, yüzü ve bacağından darbe alan Küçük, karakola giderek kendisine saldıran kişiden şikayetçi oldu.


Karakolda ifade veren Küçük, Elvan D.'nin erkek arkadaşının evine gelerek bir anda kendisine saldırdığını, olayı anlatmaya çalıştığını ancak genç kadının adeta gözünün döndüğünü ve vücudunun çeşitli yerlerinden darp edildiğini belirtti. 


Olay sırasında parmağını ısıran saldırgana karşılık vermeyip sadece kendisini korumaya çalıştığını söyleyen Küçük, şikayetçi olduğunu söyledi. Şikayet sonrası olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Kıskançlık krizi

Olayın ardından sosyal medya hesabından açıklama yapan Aleyna Küçük, "Tatildeyken tanıştığım bir kişiden özel ders teklifi aldım. Kabul ettim ve spor salonunda birlikte çalıştık. Duş sonrası eve gittik ve oturduğumuz sırada kız arkadaşı eve geldi ve bana saldırdı. Kıskançlık krizi geçirdiğini düşünüyorum. Parmağımı ısırdı, yüzüme ve bacaklarıma vurmaya başladı. Site güvenliği araya girdi ve beni kurtardı. Şikayetçi oldum. Umarım gereken cezayı alır" dedi.

Sosyal medyada tepki yağdı

Aleyna Küçük'e saldıran Elvan D.'ye sosyal medyada tepki yağdı. Ünlü isimler de Küçük'e destek verdi.

Oyuncu Burcu Biricik, "Kıskançlık bahanesiyle şiddeti kınıyorum. Aleyna'ya geçmiş olsun" mesajını paylaştı.


Şarkıcı

Hadise de "Aleyna'ya geçmiş olsun. Bu şiddeti kabul etmiyoruz" dedi.

http://www.ankaramasasi.com/haber/2110199/fenomen-fitness-antrenoru-aleyna-kucuk-evinde-dus-aldigi-ogrencisinin-kiskanc-sevgilisinden-dayak-yedi
İlginizi Çekebilir

Yorumlar (0)

Yorumunuz İletilmiştir.