Kuruluş Osman, bu akşam yeni bölümüyle ekrana gelecek!

Çarşamba akşamları ATV ekranında ilgiyle izlenen Kuruluş Osman dizisi bu akşam ekrana gelecek yeni bölümüyle izleyicisini ekran başına kilitleyecek.
Ecem Çetin
|
15 Kasım 2023, Çarşamba - 13:15
Kuruluş Osman, bu akşam yeni bölümüyle ekrana gelecek!

Çarşamba akşamları izleyicisini ekran başına kilitleyen ATV'nin sevilen dizisi  Kuruluş Osman heyecan dolu yeni bölümüyle bu akşam ekrana gelecek. 

Yeni bölümde neler yaşanacak? 

Osman Bey ve alpları Moğol’ların elinden kurtulmuştur. Osman Bey, Yenişehir’e dönmez. Moğollar’a baskın yapacaktır. Osman Bey’in Moğollar’ı alt etme planı nedir? Söğüt’e yapılan büyük baskın haberi Uç Pazar’a yıldırım gibi düşer. Söğüt baskını nasıl durdurulacaktır? Yakup Bey baskın haberini alır almaz Yenişehir’e yola çıkar. Malhun Hatun, Yakup Bey’in, Osman Bey’in yokluğundan nemalanacağının farkındadır. Malhun Hatun Yakup Bey’lere karşı ne yapmayı düşünmektedir?Holofira’yı pazarda gören Orhan Bey, bu durumdan hoşnut olmaz. Malhun Hatun ona Bizans’a güvenilmeyeceğini söyler. Holofira ve Orhan’ın arası bu sebeple açılacak mıdır? Saadet Hatun, Holofira’ya “Keşke benim gelinim olsan” der. Holofira, Saadet’in bu sözüne nasıl karşılık verecektir? Saadet Hatun, Gonca Hatun’u işlemeye devam eder. Gonca Hatun, Alaeddin’i Yakup Bey’e bağlayan düğüm olacaktır. Gonca Hatun, annesinin dediğini yapacak mıdır? Yakup Bey’i Yenişehir’e hükmetmeye çalışması Orhan Bey’in hiç hoşuna gitmez. Yakup Bey ve Orhan Bey arasındaki gerilim nereye varacaktır? Yakup Bey fütühat yapacaktır. Kayı ve Germiyan birlikte harekete edecektir. Bunun için ordu hazırlanır. Fakat ordunun başına da oğlu Mehmet Bey’i koyar. Bu durum Orhan Bey tarafından nasıl karşılanacaktır? Osman Bey’lerin sığındıkları mağaraya yaklaşmakta olanlar vardır. Osman Bey’leri mağarada bekleyen tehlike nedir? Fütühata çıkan Mehmet Bey ve Orhan arasındaki gerilim devam eder. Mehmet Bey, Sancaksızlar’a Orhan’ı öldürme emri verir. Fakat hiç umulmadık bir şey olur. Orhan ve Mehmet’i bekleyen büyük tehlike nedir? Osman Bey yurduna hükmetmeye kalkanlara karşı geri adım atmayacaktır. “Ya hürriyet ya kara toprak!” diyerek kararlılığını ortaya koyar. Osman Bey’in hamlesi ne olacaktır?

Bozdağ Film imzalı, yapımcılığını Mehmet Bozdağ'ın yaptığı dizisinin yönetmen koltuğunda Ahmet Yılmaz oturuyor. Diziyi kaleme Mehmet Bozdağ, Atilla Engin, A. Kadir İlter, Fatma Nur Güldalı, Ali Ozan Salkım, Aslı Zeynep Peker Bozdağ gibi isimler alıyor.

Dizinin oyuncu kadrosunda, Burak Özçivit, Yıldız Çağrı Atiksoy, Seda Yıldız, Hakan Yılmaz, Özge Törer ,Rüzgar Aksoy, Çağrı Şensoy, Yiğit Uçan, Deniz Hamzaoğlu Nihat Altınkaya, İpek Karapınar Emin Gürsoy, Berk Erçer, Almıla Uluer Atabeyoğlu, Kaan Yalçın, Deniz BarutBurç Kümbetlioğlu, Abidin Yerebakan, Açelya Özcan, Taha Baran Özbek, Begüm Çağla Taşkın, Fatih Ayhan, Burak Alp Yenilmez, Miray Akay, Caner Nalbantoğlu, Noyan Üzer, Alpaslan Özmol, Serhan Süsler, Serkan Arslan, Kadir Çiçek, Aybars Kartal Özson, Yaman Balcı , Cemre Demircan yer alıyor. 


http://www.ankaramasasi.com/haber/2110200/kurulus-osman-bu-aksam-yeni-bolumuyle-ekrana-gelecek
İlginizi Çekebilir

Yorumlar (0)

Yorumunuz İletilmiştir.