Mete, Naz’a kararını söyleyecek mi? Sakla Beni yarın akşam Star'da!

Star TV'nin yeni dizisi Sakla Beni, yarın akşam yeni bölümüyle ekrana gelecek. Dizi yeni bölümüyle seyircisini ekrana kilitleyecek.
Ecem Çetin
|
15 Kasım 2023, Çarşamba - 18:49
Mete, Naz’a kararını söyleyecek mi? Sakla Beni yarın akşam Star'da!

Star TV'de yeni yayın hayatına başlayan ve ilk bölümünden itibaren seyircisini ekrana kilitleyen  Sakla Beni dizisi heyecan dolu yeni bölümüyle yarın akşam ekrana gelecek. 

Yeni bölümde neler yaşanacak?  

Mete ile birlikteyken Naz'a yakalanmanın eşiğine gelen İncila, her şeyi mahvedebilecek bir karşılaşmadan kıl payı kurtulur. Aileleri arasındaki sorunlar ve güvensizlikler Naz ve Mete için yeni bir kriz doğururken, sevdiği adamdan ihtiyaç duyduğu desteği göremediğini düşünen Naz, nişanı atarak daha büyük bir krizin kapısını aralar. Mete karşısına aniden çıkan bu gizemli kıza günden güne daha da bağlanırken, onunla aynı duyguları hisseden İncila, nedenini henüz Mete'ye açıklayamasa da bu aşkın imkansızlığını bilmenin acısını ve çaresizliğini yaşar. Hayatlarında büyük fırtınalar koparken özel bir günü ve geceyi paylaşan Mete ve İncila'nın aralarındaki aşk daha da alevlenirken, sorunları çözmek için bir araya gelen aile üyelerine yakalanmanın kıyısına gelirler. Naz'a ilişkilerine dair kritik bir kararı açıklamaya hazırlanan Mete, tüm planlarını bozacak saklı bir gerçekle karşı karşı kalır.

Yapımını  OGM Pictures'in yaptığı dizinin  dizinin yönetmen koltuğunda Nadim Güç oturuyor. Diziyi  Armağan Gülşahin ve  Nergis Otluoğlu Akoğlu kaleme alıyor. 

Uraz Kaygılaroğlu, Cemre Baysel ve Asude Kalebek'in başrolünde yer aldığı dizide ayrıca  Şenay Gürler,  Ceyda Düvenci, Gökşen Ateş, Edip Saner,   Sıla Korkmaz, Emine Umar,  Sera Tokdemir, Açelya Devrim Yılhan, Tamer Levent, Sevinç Erbulak ve Nilüfer Açıkalın gibi isimlerde yer alıyor. 

http://www.ankaramasasi.com/haber/2110260/mete-naza-kararini-soyleyecek-mi-sakla-beni-yarin-aksam-starda
İlginizi Çekebilir

Yorumlar (0)

Yorumunuz İletilmiştir.