Yoğun bakımdaki Metin Uca'dan kötü haber

Boyun şah damarındaki tıkanıklık nedeniyle geçirdiği ameliyat sonrası sağlık durumu iyiye giden televizyon yapımcısı Metin Uca aniden fenalaşarak entübe edildi.
Zeliha Demirci
|
16 Kasım 2023, Perşembe - 12:00
Yoğun bakımdaki Metin Uca'dan kötü haber

Ünlü televizyon yapımcısı Metin Uca, geçtiğimiz haftalarda Kocaeli'nin Dilovası ilçesinde araç kullanırken rahatsızlanarak kaza geçirdi. Hastaneye kaldırılan Uca'nın, boyun bölgesindeki şah damarında tıkanıklık tespit edildi ve hemen ameliyata alındı.

Son günlerde sosyal medya üzerinden sağlık durumunun iyiye gittiğini, "Hızla iyileşiyorum. Bu tabii eski bir fotoğraf. En kısa zamanda beraber olacağız, doğum günümü birlikte sahnede kutlayacağız. Güzel doğum günü mesajlarınız ve iyi dilekleriniz için çok teşekkürler. Sonsuz sevgimle" sözleriyle paylaşan Metin Uca, ani bir sağlık sorunu yaşayarak yeniden ameliyata alındı.

Metin Uca'nın menajeri, sanatçının sağlık durumu hakkında bir açıklama yaparak, Uca'nın entübe edildiğini ve önümüzdeki kritik 72 saatin önemli olduğunu belirtti.

Taburcu olması beklenirken acil operasyona alındı

Yapılan açıklamada, "Daha önce güzel haber vermiştim, sevgili Metin Uca'nın durumunun iyiye gittiğini, en kısa zamanda taburcu edileceğini, evde ek tedavilerle eski sağlığına kavuşacağını söylemiştim. 15 Kasım sabahı taburcu edilmesi beklenirken acil bir operasyona alınması gerekti. Operasyondan sonra oluşan komplikasyonlar nedeniyle tedbir amaçlı entübe edildi. 72 saati atlatmayı, ardından kaldığımız yerden tedavisine devam edebilmeyi umuyoruz. Kıymetli doktorlarının, hastane yönetiminin yoğun ve özverili çabalarıyla, sizlerin güzel dilekleriyle hep birlikte bu zorlu süreci aşacağız. Kalbimiz onunla. Onun yaşam felsefesi; umudu kaybetmemek. Umudu kaybetmeyeceğiz." denildi.

http://www.ankaramasasi.com/haber/2110356/yogun-bakimdaki-metin-ucadan-kotu-haber
İlginizi Çekebilir

Yorumlar (0)

Yorumunuz İletilmiştir.