Ömer Çelik'ten İsrai'e tepki

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, İsrail Başbakanı Binyamin Netanyahu’ya tepki gösterdi. İsrail'in Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı hedef alan sözlerini değerlendiren Çelik, "Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı hedef alan hezeyanları, bir gün mutlaka hesap verecekleri suçlarını örtbas etme çabasıdır" dedi.
Onur Çetinkaya
|
16 Kasım 2023, Perşembe - 14:25
Ömer Çelik'ten İsrai'e tepki

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin bugünkü grup toplantısında “İsrail yönetimi Gazzeli çocuklara kadınlara ve sivillere karşı insanlık tarihinin en kalleş saldırılarını düzenliyor. İsrail bir terör devletidir” ifadesini kullanmıştı.

İsrail Başbakanı Binyamin Netanyahu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın "İsrail bir terör devletidir" sözlerine yanıt verdi.

Sosyal medya hesabından yapılan paylaşımda, İsrail'i terör devleti olarak adlandırdığını ancak Hamas'ın terör eylemlerini desteklediğini,Kendisi Türkiye sınırları içerisindeki Türk köylerini bombaladı. Onun vaazlarını kabul etmeyeceğiz."  söyledi.

"Hezeyanları suçu örtbas etme çabası"

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, İsrail Başbakanı Binyamin Netanyahu’ya tepki gösterdi. 

 İsrail'in Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı hedef alan sözlerini değerlendiren Çelik, "Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı hedef alan hezeyanları, bir gün mutlaka hesap verecekleri suçlarını örtbas etme çabasıdır" dedi.

http://www.ankaramasasi.com/haber/2110374/omer-celikten-israie-tepki
İlginizi Çekebilir

Yorumlar (0)

Yorumunuz İletilmiştir.