Serhat Oğuz'dan kadro eleştirisi!

Mansur Yavaş'ı kadro kuramamakla eleştiren Serhat Oğuz, "Mansur bey geldiğinden beri değiştire değiştire doyamadı. Ana kadro kuramadınız. Mansur bey içinde eksi bir şeydir. 31 Mart akşamı Mansur Yavaş torun sevecek." dedi.
Ecem Çetin
|
20 Kasım 2023, Pazartesi - 21:08
Serhat Oğuz'dan kadro eleştirisi!

Ankara Büyükşehir Belediyesi (ABB) Kasım Ayı Meclis Toplantısı'nın 15. birleşimi gerçekleştirildi.  

Söz alarak kürsüye çıkan Kahramankazan Belediye Başkanı Serhat Oğuz, ABB Başkanı Mansur Yavaş'a yönelik 'kadro' eleştirisi yaptı.

"Mansur bey geldiğinden beri değiştire değiştire doyamadı"

Mansur Yavaş'ın 4.5 yıldır kadro kuramadığını ifade eden Oğuz, "Söyleye söyleye dilimizde tüy bitti. Bir daire başkanlığında 7 defa değişim olur mu? Bir genel müdürlükte 7 defa değişim olur mu? Hiç değişmeyen daire başkanlığında 3-4 tane arkadaşımız değişmiş 4. 5 yılda. Mansur bey geldiğinden beri değiştire değiştire doyamadı. Ana kadro kuramadınız." değerlendirmesinde bulundu. 

"Sonuçta iş üretemiyorsunuz, muhatap bulamıyorsunuz "diyen Serhat Oğuz, bu durumun kurumların devamlılığı açısından kötü bir şey olduğunu ifade ederek şöyle devam etti; 

"Mansur beyin kaderi bu"

"Mansur bey içinde eksi bir şeydir. Ama Mansur beyin kaderi bu. Neden? Çünkü içerisine girdiği ittifak onu bu şekilde, bu Meclisi, belediyeyi idare etmeye mahkum kılıyor. Onun için Ankara 31 Mart 2024'te bu şekilde değil, atanacak ve istikrarlı bir şekilde yönetecek insanlara bu belediye teslim edilecek. "

"Halk Ekmek'in 7 tane değişen genel müdürü hayal ürünü zaten"

"Kendileri de bu durumdan mutlu değil. Huzurlu değil. Şikayet ediyorlar. Dost meclislerinde konuşuyorlar. Kendileri de söylüyorlar. Bizde mustaribiz bu konulardan. Söylesenize Mansur Yavaş'a. Bize niye söylüyorsunuz? Halk Ekmek'in 7 tane değişen genel müdürü hayal ürünü zaten. Onlar çizgi film, onlar gerçek değil."

"31 Mart akşamı Mansur Yavaş'ta torun sevecek"

"Ankara'nın memnun olduğunu sayın Kemal Kılıçdaroğlu 'da söylüyordu. Şu an evinde torun seviyor. 31 Mart akşamı Mansur Yavaş'ta torun sevecek. "

http://www.ankaramasasi.com/haber/2110887/serhat-oguzdan-kadro-elestirisi
İlginizi Çekebilir

Yorumlar (0)

Yorumunuz İletilmiştir.