Doğa ve Fatih arasında neler yaşanacak? Kızılcık Şerbeti'nin 40. Bölüm 2. Tanıtımı yayınlandı

Cuma akşamı 40. bölümüyle ekrana gelecek olan Show TV'nin sevilen dizisi Kızılcık Şerbeti'nden bir tanıtım daha yayınlandı.
Ecem Çetin
|
21 Kasım 2023, Salı - 16:47
Doğa ve Fatih arasında neler yaşanacak? Kızılcık Şerbeti'nin 40. Bölüm 2. Tanıtımı yayınlandı

Show TV'de cuma akşamları geceye damgasını vuran Kızılcık Şerbeti 24 Kasım Cuma akşamı heyecan dolu yeni bölümüyle ekrana gelecek. 

Yeni bölümüyle izleyicisini ekrana kilitleyecek olan dizinin  yeni bölümünden ikinci tanıtım yayınlandı. 

Ölüme her geçen gün biraz daha yaklaştığını düşünen Ömer’in zor anlar yaşadığı tanıtımda Doğa’nın “Pes etmek yok!” sözleri dikkat çekiyor. Doğa ve Fatih arasındaki gerilim giderek tırmanırken, Kıvılcım ve Ertuğrul’u yan yana gören Ömer’in bu durum karşısında nasıl bir tepki vereceği heyecanla bekleniyor. Tanıtımın final anı ise akıllara “Ömer’in kapısını çalan kim?” sorusunu getiriyor. Ömer’in büyük bir şaşkınlık yaşaması izleyicilerde merak konusu oluyor.   

Yapımını Gold Film'in yapımcılığını Faruk Turgut'un yaptığı diziyi Melis Civelek kaleme alıyor. Dizinin yönetmen koltuğunda ise,  Hakan Kırvavaç ( KETCHE) üstleniyor.    

İşte Kızılcık Şerbeti’nin 40. Bölüm 2. Tanıtımı;

https://youtu.be/STvMHaFO1ds

http://www.ankaramasasi.com/haber/2110968/doga-ve-fatih-arasinda-neler-yasanacak-kizilcik-serbetinin-40-bolum-2-tanitimi-yayinlandi
İlginizi Çekebilir

Yorumlar (0)

Yorumunuz İletilmiştir.